Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hurutos torokra, köhögésre...

Hurutos torokra, köhögésre van értelme NeoCitrant inni?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
én abszolút nem javasolnám, a paracetamol láz és fájdalomcsillapító, nem erre találták ki, főleg hogy a májadnak sem a legjobb, sőt. Ha nagyon köhögsz akkor köhögéscsillapító, ha azt akarod, hogy felszakadjon akkor valami mucopront jellegű szer. DE mindenképp konzultálj orvossal, az fog tutit mondani!!!
2021. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak köhögés a tünet, akkor nem. Csak ha egyéb megfázásos tünetek is vannak.
2021. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szerintem a neocitrant már semmire sem érdemes inni, évekkel ezelőtt még hatásos volt (legalábbis annak gondoltam) de legutóbbi megfázásaimnál konkrétan túrót sem segített, de legalább jó drága


Nekem doki írt ki valami szirupot, az szinte azonnal hatott hurutos köhögésre

2021. szept. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy csillapítsd a hurutos köhögést!!!! Annak fel kell jönnie, az a jó! Ha már hurutos, akkor semmilyen gyógyszer nem kell hozzá, magától is feljön.
2021. szept. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Hatalmas parasztvakítás az összes ilyen forróital. Tulajdonképpen ízesített láz és fájdalomcsillapítót iszogatnak az emberek mint valami csodaszer megváltó gyógyszert. Ha láz és fájdalom akkor inkább algopirin legyen ne cirtomízű paracetamol. A köhögésre köptető kell mint az acc ha száraz akkor csillapító.
2021. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nagyon sokat szokott segíteni a NeoCitran. Lerövidíti a nátha idejét és csökkenti a szövődmény előfordulásának valószínűségét. Ami nekem nem szokott segíteni, azok a vitamintabletták.


Kérdező, hívd fel holnap a háziorvosodat!

Egyfelől írjon jó köptetőt.

Másfelől én úgy tudom, hurutos köhögést bakteriális felülfertőződés okoz, legalábbis nekem ilyesmire szoktak antibiotikumot írni, kell is és hat is.

2021. szept. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!