Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szükséges Antitest szám mérés...

Szükséges Antitest szám mérés 3. oltás előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 szputnyikot kaptam (április eleje, vége időpontokban) de gondolkodom a harmadikon.

Szükséges antitest számot méretni a harmadik oltás után?

Azt nem tudom, hogy elkaptam e a vírust.


Ti mérettetek?

Nem tartozom kockázati csoportba. A munkahelyre már heti 3 napot be kell járni, nyár elejéig lehetett HO-ban maradni.


Köszönöm!



2021. szept. 29. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok oltva két havonta csináltatok, eddig még mindig magasabb volt mint a szüleimnek akiket már beoltottak (szino és szpunyesz). Szóval majd ha megy lentebb akkor oltatom magam addig nem. Aki már kapott oltást annak sincs értelme addig ameddig nem mutatkozik csökkenő tendencia.
2021. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Negyediket is fel fogod venni?
2021. szept. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Honnan tudjam, arrol még nem sok imfó van a közönségnek. A most hallgatott előadásban is csak 1-2 szó esett erről. (ELTE TTK, BME VBK és BME TTK dékánjai tartottak)
2021. szept. 29. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én kockázati csoportba tartozom, és beadattam a harmadik oltást antitestmérés nélkül.
2021. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Hát az első kettőnek se sok értelme..

Inkább csak roncsol :S

2021. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szükséges antitest számot méretni a harmadik oltás után?"

Nem.

Az úgysem mérvadó, mert ha nem is magas, attól még lehet védett valaki.

2021. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg kockázati csoportba tartozom,bár tünetmentesek a betegségeim gyógyszerszedés mellett.

Nem szeretném egyenlőre még a harmadik oltást felvenni,de ha majd mégis sor kerül rá,nem fogok antitest számot nézni.

Második után sem tettem,a védelmet nem csak ez határozza meg.

2021. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!