Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kemo után mi lesz ha alkoholiz...

Kemo után mi lesz ha alkoholizálok?

Figyelt kérdés
Nincs nagy kedvem berúgni, de egy sör néha jól esne. Ezért kíváncsi vagyok hogy egy (5 napos) kezelés után mi történne ha kicsit többet innék a kelleténél.
2010. szept. 1. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek és az alkohol együttes hatása megjósolhatatlan. Inkább az orvosodat kellene megkérdezned, hogy ezekre a gyógyszerekre ihatsz-e!
2010. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem tőle h hétvégén (mikor kijöttem, rá egy nappal) ihatok e, azt mondta, hogy egy pohár sört szabad. csak most h egyre távolabb vagyok attól a naptól a pohárból lehet akar korsó is?
2010. szept. 1. 17:38
 3/7 anonim ***** válasza:

én akkor estem kómába:S

nem játék az alkohol:S

2010. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de nem csak a fehér és vérsejtek számában tesz kárt? a kóma mennyi ideig tartott?
2010. szept. 2. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:

nem az apláziba zavar az alkohol szerintem, hanem a májat külön károsítja. 5 nappal utána még hat a szervezetedben a kemó, én mellőzném.


pontosan milyen kemót kapsz? én is kemós vagyok most megyek apláziába és begyulladt tegnap a kanülöm

2010. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
aplázia, bocs elírtam
2010. szept. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
here rákom volt és most egy "megelőző" kemot kapok, h biztos ne legyen semmilyen áttét sem.
2010. szept. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!