Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csunya voros holyagok a...

Csunya voros holyagok a háton. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Parom hatán viszkető vörös holyagom jöttek ki. Már az oldalán is kijott. Viszket, fáj ha akár a polo is hozzáér.

Gyogyszertarba azt mondtak talan ovsomor.

Neztem a neten, hasonlo mint a herpesz.

Mit lehet vele tenni?


Ő már volt baranyhimlos,en nem.

Egyre sotétebb voros szinű, nehol már lilás-feketes.


Egyenlőre még nem jut el orvoshoz, ezért tettem fel a kerdést itt. De igen el szeretnénk menni. De addig hátha itt vki tud vmi hasznosat irni, v sajat tapasztalatat.


2021. okt. 5. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Most látom h rossz a kategoria ,de mar nem tudom visszacsinalni.
2021. okt. 5. 20:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem szabad várni azonnal doki.
2021. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Övsömörnek tűnik, a fájás csökkentésére orvos tud felírni megfelelő gyógyszert, de a dolog lefolyása elég hosszadalmas.
2021. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha övsömörről beszélünk, az a DNS-tartalmú herpeszvírusok közé tartozik, és a légutakon keresztül, tehát cseppfertőzéssel terjed. Kórokozója azonos a bárányhimlőjével, így akinél jelentkezik az övsömör, azokat fertőzi meg, akik még nem estek át bárányhimlőn.

A colostrumról hallottál már? Számtalan esetben segített már.

2021. okt. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még életembem nem hallottam róla. Irsz róla lègyszi?
2021. okt. 10. 10:53
 6/6 anonim ***** válasza:

Mit csinál a colostrum? Jelen esetben a tehenek előtejéről beszélünk, emberi nyelven egyszerűen tele van félkész immunanyagokkal amiből a szervezet gyorsan tud építkezni. Nagyon rövid időn belül tapasztalható javulás, akár ilyen vírusos fertőzésből is.

Jó pár nap eltelt már, orvosnál voltatok? Javult azóta?

2021. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!