Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a későbbiekben nem lesz...

Ha a későbbiekben nem lesz Magyarországon Pfizer vakcina az új mutansok ellen, beoltathatom magam külföldön?

Figyelt kérdés
Ugye a kormány nem kért az új uniós rendelésből, ami a mutansokra igazított Pfizer vakcina lesz. Itthon csak az új oltóanyaggyárbol a hatástalan elavult kínaival fognak oltani, ami nekem nem kell. Viszont, ha kiutaznék külföldre magyar állampolgárként es lakoskent, kaphatnek Pfizert?
2021. okt. 6. 09:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg még igen.


Kérdés, hogy melyik ország hajlandó meddig oltani más állampolgárokat. És hogy meddig lesznek nyitva a határok nem EU-s vakcinával oltottak számára.


Ampullás vasfüggöny: újabb hungarikum

2021. okt. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha a pfizert hozzáigazítják a mutánsokhoz, igazi elvakultnak kell lenni ahhoz, hogy azt gondolja valaki, a kínait nem fejlesztik...
2021. okt. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is hasonló problémám van. Az első két vakcinát - mindkétszer Pfizert -megkaptam (az elsőt még tavasszal, a másodikat nyár elején.)

Jó lenne, ha a harmadik vakcinám is Pfizer lehetne, amiről azt olvasni elvileg, hogy aki Pfizert kapott első kettő vakcinaként, az nem kaphat mást (orvosilag), mert az egyébként semmit se érő kínai lötty meg a Szputnyik is üti a Pfizert (tehát elvileg nem lehet vele keresztoltani), viszont nyilván a hazánkban még mindig milliós számban jelen lévő értelmiség zöme is nyilván Pfizert akar... nem tudom, mi lesz.


Ha szorul a hurok, akkor én eldöntöttem, hogy vagy MAGÁNBAN pénzért megvásárolom a MAGÁNEGÉSZSÉGÜGYBEN a Pfizert (korábban regisztráltam is egy ilyen helyen, de az első két vakcinát - mindkétszer Pfizert - végül az állami rendszerben kaptam meg), vagy páromékkal lebizniszelem (párom szülei sajnos rettenetesen anyagiasak, garasoskodók), hogy kifizetem nekik amibe kerül, de oltassanak be a sógoréknál, Ausztriában(ők ott élnek). (Párom egy angyal, a szülei ilyenek.)

2021. okt. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
vakcinasznobizmus :D
2021. okt. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
4: Nevezheted annak, de tudod van 39 éves korom ellenére van ezer járulékos nyavalyám, nem merem bevállalni a noname löttyöket (orosz, és különösen kínai - jó, mondjuk az oroszok legalább beadták az EU-nak, de a kínaiak még azt se lépik meg), szeretnék majd 25-30 év múlva (30 év múlva már 69 leszek, lennék, szóval akkor már mindenképp) nyugdíjas lenni. Ahhoz meg az kell, hogy ne tegyenek el láb alól valami sz*rral)
2021. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

“ Jó lenne, ha a harmadik vakcinám is Pfizer lehetne, amiről azt olvasni elvileg, hogy aki Pfizert kapott első kettő vakcinaként, az nem kaphat mást (orvosilag), ”


Simán kaphatsz harmadiknak is pfizert, csak az oltóorvos ráírja a papírodra, hogy a te kifejezett kérésedre kapsz homológ oltást.

2021. okt. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 nekem is azért lenne a fontos alapbetegégeim miatt, hogy az oltás ne csak az utazás miatt legyen meg, hanem mondjuk védjen is a vírus ellen...
2021. okt. 6. 10:13
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
4. Igen, a pfizert főleg az értelmiségnek fejlesztették hogy még értelmesebbek legyenek. Az orosz, kínait meg a proliknak. xD
2021. okt. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

6-os

Olvasd csak el még egyszer azt a mondatot.

2-es

Ahhoz is igazi elvakultnak kell lenni, hogy valaki meg azt gondolja, hogy egyrészt a következő kínai majd kiváló termékek fóruma nagydíjat kap, másrészt meg, hogy ne tudjon arról, hogy módosított Pfizert már be is adták engedélyeztetésre, a kínai meg sehol.

2021. okt. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!