Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szüleim miatt aggódom, nincsen...

Szüleim miatt aggódom, nincsenek oltva?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik oltás pártiak. Tehát oltás ellenesek ne irkáljatok, felesleges!

Szüleim 70 év felettiek és nincsekek beoltva. Mégis mit lehetnek tenni éredekükben? Nem akarnak oltást. Hagyjam rájuk, vagy próbáljam még győzködni őket? Ti mit tennétek, akik oltás pártiak vagytok, ne próbálkozzak?


2021. okt. 7. 14:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
44%
Nekik különösen fontos lenne az oltás, hiszen a vírus az idősekre jelenti a legnagyobb veszélyt. Mit mondanak, mi miatt nem oltatják magukat?
2021. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Senkit sem lehet kényszeríteni az oltásra. Ha nem akarják magukat oltatni, nem oltatják. Én be vagyok oltva, de önként jelentkeztem rá. Ne próbálkozz, mert azzal csak elmérgesedik köztetek a hangulat.
2021. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
32%

3-mas, nálunk mindenki be van oltva családban és munkahelyen is. Apukám 60+-os, és köszönjük, semmi bajunk. Se egy nátha, se komolyabb szövődmény, vagy egészségügyi probléma nem jelentkezett.

Benn is vannak nyugdíj közeliek, de náluk sincs semmi panasz. Ennyit erről.

2021. okt. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
62%
Az a baj, hogy nem tudod kényszeríteni őket, és csak mérgesek lesznek rád, ha elkezded erőltetni. Nem tudsz mit tenni, max azt, hogy extrán vigyázol arra, hogy te magad ne kapd el a vírust, és hordd haza.
2021. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem kényszeríteni szeretném. Hanem meggyőzni... baj ez mindenhogy. Ha nem mondom semmit és elkapják, netán meghalnak. Vagy, ha mondom és beoltatják, és abba halnak bele. Mert hogy ilyet is ismerek!
2021. okt. 7. 14:20
 6/23 anonim ***** válasza:
14%

Ha ismerném a személyiségüket és a kifogásukat az oltás ellen, úgy könnyebb lenne.


Párom úgy oldotta meg, hogy covid-osztályon dolgozott és mondta, hogy mama, nekem elhiheted, hogy ha ennyi idősen ha elkapod a covidot és tubusra* kerülsz, esélyed nincs élve lejönni róla. Mama pedig nem makacskodott tovább, elment szépen oltatni.


*Ez a lélegeztetőgép "beceneve"

2021. okt. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezt még el is hiszik. Csak azt nem, hogy "tubusra" kerülnek...
2021. okt. 7. 14:43
 8/23 anonim ***** válasza:
39%

Én tiszteletben tartanám, mert van okuk amitől félnek. De megemlítheted nekik a Sinofarm a legártatlanabb.

De van egy értékes ígéret is a jövőre vonatkozóan!

Ézsaiás 33:24."Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakik megbocsáttatott a vétke."

2021. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
31%

Sokkal nagyobb az esélye, hogy covidba halnak bele, mint oltásba. Ha aggódnak, előtte teszteltessék magukat. Csak olyanról hallottam, hogy oltástól halt meg, akinél akut fertőzésre oltottak rá. Meg az Astrazenecánál, Jahnsennél fordult elő rendkívül ritkán vérrög képződés, de az is fiataloknál inkább, és lehet másik vakcinát választani. Vérrög képződést is a covid fertőzés okoz sokkal nagyobb eséllyel.

Az új variánsok sokkal fertőzőbbek, már látszik, hogy sokan nem oltatják magukat, nem lehet a nyájimmunitásra meg a vírus eltűnésére várni.

2021. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Igen, de annak ellenére, hogy én is hiszek Istenben és ők is, mindkét verzió megtörtént már ismeretségi körünkben és ha Te azt mondod, nálad nem, akkor hazudsz!
2021. okt. 7. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!