Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A vírusos fertőzésekre van e...

A vírusos fertőzésekre van e szájon át bevehető gyógyszer?

Figyelt kérdés

2021. okt. 19. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Van, amelyikre igen, de nem ez a gyakori.
2021. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs kimondottan ilyen szer, amit általánosan használnának.


Ugye volt a favipiravir, remdesvir, de ezeket csak azért használták mert jobb ezt szedni, mint covidba kipurcanni, de elég komoly mellékhatásai vannak.

2021. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es,köszönöm a válaszodat,de én most nem a covidra gondoltam....
2021. okt. 19. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen van, az ivermectin!


Csak sajnos betiltották, hogy nehogy bárki is az oltási kampány helyett ebben merjen gondolkodni! A covid-fasiszták pedig igen hatékony propagandád fejtettek ki ennek a generikus gyógyszernek a lejáratásában!

De ez a lényegen nem változtat, az ivermectin bizonyítottan hatásos a vírusok ellen, főleg a covid betegség ellen!



[link]

2021. okt. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


Én sem a covidra értettem. Influenzára adják keleten a favipiravirt, de nem annyira elterjedt. A HIV-re van elég sokfajta antivirális szer, de más betegségekre elvétve.


Az ivermectin továbbra sem antivirális szer, és továbbra sincs betiltva.

2021. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3: Én az első válaszoló vagyok. Amire én gondoltam elsősorban, az az Aciclovir, herpesz vírus okozta övsömörre.
2021. okt. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!