Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sose lesz vége a koronavírus-j...

Sose lesz vége a koronavírus-járványnak?

Figyelt kérdés

[link]


"A rossz hír azonban az, hogy nem térnek vissza a járvány előtti boldog békeidők - legalábbis belátható időn belül." (a fenti cikkben írják)


Ez igaz?



2021. okt. 20. 14:53
A kérdező szavazást indított:
Igaz (Soha nem lesz vége!)
Még évekig nem ér véget
Pár hónap múlva vége
Mindjárt vége!
74 szavazat
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Vége soha nem lesz, de nem kell örökké külön foglalkozni vele. Lényegében a spanyolnátha se "tűnt el", hanem szelídült beolvadt a szezonális betegségek közé. A sars-cov-2 idővel ugyanolyan lesz mint a többi koronavírus.
2021. okt. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
62%
Influenzajárványnak vége lett?
2021. okt. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azt mondjuk tudom, hogy maga a vírus soha nem tűnik el (ez nyílvánvaló volt már tavaly márciusban is), de a járvány sem fog véget érni soha? (Tehát soha nem lesz már normális életünk? Nem térnek vissza a boldog békeidők?)
2021. okt. 20. 15:00
 4/40 anonim ***** válasza:
86%

#3

Boldog békeidők? Covid előtt is voltak járványügyi intézkedések, pl. influenzajárvány idején látogatási tilalmak, stb. Hasonló korlátozások meg fognak maradni ezután is.

2021. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

#4

Én olyanokra gondolok, hogy pl.

* mikor lehet szabadon menni akárhova!

* Mikor jön vissza az a világ, amikor örökre elfelejthetjük az online oktatást?

* Mikor jön vissza az a világ, amikor már nem kell maszkot hordani (mármint közösségben)

* Mikor jön vissza az a világ, amikor újra szabadon lehet a nagyszülőkkel találkozni (mivelhogy az időseket fenyegeti legjobban)


Én tehát nem a kórházi korlátozásokra gondolok (az engem cseppet sem érdekel, mert nagyon ritkán betegszik meg valaki a családomból)!

Remélem, így már egyértelmű!

2021. okt. 20. 15:11
 6/40 anonim ***** válasza:
75%

#6

- eddig se lehetett AKÁRHOVÁ menni szabadon, sok országba való beutazáshoz megjelöltek kötelező vagy ajánlott oltásokat

- már nincs online oktatás

- már nem kötelező a maszk (kórházakban szerintem nem gond ha az marad, nem kell oda behurcolni semmit, se covidot se mást)

- már simán lehet találkozni nagyszülőkkel, nem tiltja semmi

2021. okt. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

#7

* Tényleg? Na, ma is okosabb lettem! xD

* Most nincs, de bármikor visszahozhatják! (És vissza is fogják sajnos)

* Itt is ugyanaz, ha megint így terjed a járvány, akkor a maszkra sem kell sokáig várni (tehát ennek is megvan a rizikója)

* Az addig oké, hogy nem tiltják, de a rizikója megvan, hogy elkaphatja akkor, ha elmegyek hozzá, és meg is betegszik! Elvégre az időseknek (mint az nemrég bebizonyosodott) az oltás sem ér gyakorlatilag semmit, még a Pfizer se (pláne akkor, ha gyenge az immunrendszerük)


Vélemények?

2021. okt. 20. 15:23
 8/40 anonim ***** válasza:
40%

"Elvégre az időseknek (mint az nemrég bebizonyosodott) az oltás sem ér gyakorlatilag semmit, még a Pfizer se"

Ennek az infónak mi a forrása? Nagyszüleim pont most akarnak majd ellenanyagszintet méretni, úgyhogy majd meglátjuk, de nem láttam még ilyen publikációt.

2021. okt. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Ilyen megmozdulás még betegség miatt nem volt. Ennek akkor lesz vége, ha sikerül a great reset-et és a nwo-t végrehajtani, ill bevezetni. Javaslom tanulmányozni Klaus Schwab írásait. Remélem az már egyre több embernek leeseik, hogy ez a náthavírus nem indokol ekkora,világméretű fellépést. Hiszen, ha csak hazánknál maradunk, volt terasznyitás, foci eb, aug20, pápa látogatás, vadászati kiállítás, lesz békemenet, kismillió emberke, szinte korlátozás nélkül és még mindig élünk, nem robbant be a balhé, pedig zacher már a terasznyitásra azt vizionálta, hogy mindmeghalunk. Akkor most mivan?
2021. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
26%

#9

"még mindig élünk"

Már aki... :(

2021. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!