Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek mar regota gyomorfekely...

Akinek mar regota gyomorfekelye van, milyen gyogymodot, praktikat esetleg venykoteles vagy recept nelkuli gyogyszert ajanlana a hanyinger, fajdalmak enyhitesere?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokszer egyél keveset, ez fontos. Lehetőleg reggel mindig egyél, ha csak pár kekszet vagy egy pirítóst is. Ki kell tapasztalni, hogy kinek mi segít, nekem a tejeskávé (Nescafé 3in1) az abszolút gyógyszer, az mindig van nálam.
2010. szept. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom! Igazabol a paromnak van fekelye, de mar annyira szenved vele, hogy gondoltam hatha mas tud valami enyhito megoldast. Ezekrol mi is tudunk es probalja betartani,de azert koszi. Mondjuk az orvos altal direkt erre felirt gyogyszer sem segit, ugyhogy...dehat nem mindig a sok gyogyszertol kell a megoldast varni. En pl. tobbe nezem a gyogynovenyeket, akupunkturat...talan meg hatasosabb is lehet.
2010. szept. 2. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem aktív nyombélfekélyben a Venter granulátum segít, a felírt gyógyszerek nem :(

Ezt reggel éhgyomorra, és minden étkezés előtt 20 perccel vízben feloldva meg kell inni (nincs jó ize, mintha homokos vizet inna az ember), filmbevonatot csinál a bél és gyomor falára, és az étel nem tudja marni a sebet.

2010. szept. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi! Utana nezunk.
2010. szept. 7. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Azt felejtettem el írni, hogy van tabletta formában is, és NEM vényköteles.
2010. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia! Koszi, eszre sem vettem. A granulatomut lecsekkoltam neten, de azert a tabi csak jobb lehet. Mindenkepp kiprobaljuk. :-)
2010. szept. 8. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!