Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » IgG ellenanyagot nézettem, az...

IgG ellenanyagot nézettem, az értékre azt írják <11 Tehát kisebb, mint 11. Azt jelenti már elfogyott az antitest?

Figyelt kérdés
Ugyanakkor nézettem T sejtes immunválaszt is, az pedig pozitív, elég magas értékkel a határérték felett. Ezek szerint akkor van védettségem csak nem ellenanyagos már hanem T sejtes? Nem vagyok oltva, a fertőzésen estem át februárban.
2021. okt. 21. 00:33
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha az van a leleten, hogy kevesebb mint 11, azt azt jelenti, hogy kevesebb mint 11. Nem olyan bonyolult dolgok ezek. Nem vagy védett. A fertőzés után 2-3 hónapig szokott lenni védettség, február meg 8 hónapja volt.
2021. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Felhívtam a labort, azt mondták védett vagyok mert a T sejt pozitív lett, nem az ellenanyagos védelem a fontos, most hívtam a laboros orvost.
2021. okt. 21. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: Én is azt hittem, hogy a fertőzés után max fél évvel kiürülnek az antitestek, de nekem 8 hónappal az igazolt fertőzés után még 1953 volt az érték.
2021. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

.indegy mit mond a laboros orvos, en a helyedben nem tesztelnem le, hogy a t sejtjeim hogyan kepesek vedekezni es vedekezesre buzditani a szervezetem a legujabb koronavirus varians ellen.

Menj kerj egy pfizert es akkor ellenanyagszinted is az egekben lesz. Persze hatra ne dolj...maszkolj, ahol sokan vannak betegek kpze ne menj stb.

2021. nov. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem megyek semmilyen oltásért, nem hordok maszkot sem és a fiam beteg, a közelében vagyok, nem zavar ha rám köhög és megpuszil, nálunk ez sosem volt szokás, hogy féljünk a náthás betegségtől. Jól vagyok köszi.
2021. nov. 11. 23:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3.1 az au/ml érték az ellenanyag, 50-től jó, és a neutralizáló ellenanyagom 0.3 egység az 1.4-től.

Hol nézetted a T sejteset? Én tavaly február közepe óta nem voltam beteg (lekopogom, pedig pár hete covid-os lett egy kolléganőm, szerencsére erősen náthás tünetekkel csak).

Viszont tavaly februárban erősen náthás, nagyon levert, eléggé köhögős betegségem volt, minimális hőemelkedéssel 37.5, ami nem az influenza gondolatát erősítette meg bennem akkor, de ugye még nem volt covid.

2021. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!