Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik harmadik oltást kérnek/ké...

Akik harmadik oltást kérnek/kértek, 4 vagy 6 hónapot vártak?

Figyelt kérdés

Ismerőseim java 4 hónapra kérte, a háziorvosom 6 hónapot javasol, miközben az amcsik 8 hónapra ajánlják.

Ti hogy vagytok ezzel?



2021. okt. 21. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kerek öt hónap után. Lehet vártam volna még, de a negyedik hullám fut felfelé. Szerintem, akinek lejárt a négy hónap, az ne sokat késlekedjen.
2021. okt. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4,5-re jött ki. A Sinopharmok után már 2,5 múltán alig volt antitestem, szóval...


28N

2021. okt. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kivárom a hat hónapot.
2021. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vártam négy hónapot, utána a menstruációt, hogy ne akkor jöjjön meg, és érezzem rosszul magamat, amikor az oltást kapnám.

Aztán még kellett szervezkednem, mivel a közeli városban az oltóponton csak csütörtök és vasárnap 8-12 vannak időpontok. Hétköznapokon dolgozom, vasárnap pedig 11-kor van mise a falu templomában. A korai felkelés nem megy.

Így lett majdnem öt hónap.

2021. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Négy hónap után rögtön regisztráltam harmadikra. Pont most van megint csúcson a járvány, így érdemes maximális ellenanyag-szinttel nekiindulni ennek az időszaknak.
2021. okt. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lazalujza válasza:
100%

Négy hónap és egy hét telt el a második és a harmadik oltásom között.


Úgy tudom Németországban hat hónap után adják a harmadikat.

2021. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!