Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A gyíkemberek immunisak a...

A gyíkemberek immunisak a korona vírusra?

Figyelt kérdés
2021. okt. 22. 13:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Igen!
2021. okt. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Eredetileg hüllő vírus volt.
2021. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%
De ez az ezotéria ufo kategoria amugy.
2021. okt. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha emberileg érted a gyík szót akkor nem. Lehet erős immunrendszere de oltas neki sem árt.
2021. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik, én pl. immunis vagyok. A francba, lebuktam.
2021. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Meg a politikusok is. Meg a focidrukkerek. Meg a vadászkiállítás látogatói.
2021. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
A birkák azok biztosan. Ezért is mennek holnap a menetre.
2021. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nyílván azok, hiszen ők fejlesztették ki, hogy át tudják már végre venni a földet. A dinók kora óta készülnek rá, csak hip-hop kifejlődött az ember és le stoppolta a föld főnökségét és így meghiúsult a tervük.

Nademostasztánmajdmegmutatjákavilágnak!

2021. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, sőt a farkuk is visszanő, ha úgy adódik, hogy szükséges.
2021. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez a gyíkember az új nácikor egyik gúnyneve azokra, akik nem járványhívők, ezért nem is oltatták be magukat és bizony immunisak, mert meg sem betegednek annak ellenére, hogy maszkot se hordanak, nem is tartanak távolságot és élnek, mint eddig. Én inkább leszek gyíkember, mint egy csicska, politikusok által vezérelt biorobot, egy igazi birka, aki béget és sorakozik az oltásokért, maszkokkal alszik és retteg, elzárkózik az életből, mint valami zombi. Bár ezek az emberek már valós zombik, sajnálom őket inkább, nem bántom. Szegényeknek ennyi ész jutott, rettegni és parancsra fejest ugrani :/
2021. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!