Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A kötelező oltás egyenlő a...

A kötelező oltás egyenlő a diktatúrával?

Figyelt kérdés

Hiszen demokrácia van elvileg Alíz megválasztunk az a népnek a képviselője.magyarán semmi joguk ilyen törvényeket meghozni....

Ha mégis köteleznék akkor egyértelműen diktatúra van.



2021. okt. 23. 00:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:
51%

40 erre van valami bizonyítékod? forrásmegjelölésed? minek a 40%-a - hány emberből? pontosan mikor volt ez?


Csak azért kérdezem mert én 92%-ot hallottam, és azok az oltatlanok voltak. Az egész országban, a teljes kórházban lévő covidosokat tekintve, 1 hónappal ezelőtti statisztika szerint.

2021. nov. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 anonim ***** válasza:

#41


Forrás?


Már csak azért kérdezem, mert te sem dobtál ide semmit.

2021. nov. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/77 anonim ***** válasza:
100%

41-es forrás?

Írd be Google-ba😂.

Mostanában volt, okt-nov.

Különben meg hagyjátok már ezt a forrás témát, annyira szánalmas.

Szerinted ki az hülye, aki az internet korában, 5 perc alatt nem tud ellenőrizni egy infót?

40#

2021. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne legyetek már anyira cikik, hogy forrást követeltek miközben ti egy szimpla google keresésre is lusták vagytok. Elég nagy visszhangja volt ennek és azóta Müller Cecília kénytelen volt adatot szolgáltatni amiből meg az derül ki, hogy a regisztrált fertőzöttek fele az oltott. Ez és a kórházi arány együtt egy nagyon csekély hatásosságot mutat, nem csoda ha nem akaródzik előadni őket a nyilvánosba.

De tegnap láttam egy azt hiszem bajai háziorvossal interjút akit a helyi tv kérdezett. Elég vicces volt ahogyan az interjú közepén válaszol a kérdésre, hogy elkapják e az oltottak is, hát persze, van ilyen. Majd a végén a riporter konkrétan rákérdez a 42 covidosából pontosan mennyi is volt az oltott, és hát 40 mondja az orvos nyilván kelletlenül!!! Szóval így megy ez, azt mondanak amit akarnak addig míg a konkrét adatokat nem kérjük, az interjú közepén még szerintem mindenki úgy érzékelte, hogy a covidosak között elvétve lehet oltott és ezt az orvos látványosan nem is akarta tisztába rakni csak a végén a konkrét kérdésre mégsem hazudhatott. Követelni kell a pontos precíz, manipuláció mentes száraz adatokat!!

Ezt a riportot megpróbálom megkeresni mert természetesen erre viszont jogosan követeltek forrást hiszen ilyesmit megtalálni nem nagyon lehet másként! :)

2021. nov. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/77 anonim ***** válasza:
100%
Ott van dédnagyanyám 6 gyereket felnevelt soha nem kapot se oltást se gyógyszert mégis 81-éves koráig élt.
2021. nov. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 anonim ***** válasza:
100%
45-ös, ilyeneket légyszi ne írjatok, mert ez nem használ az igazság napvilágra kerülésének! Az ilyesmit lehurrogják az oltásfanok. Értem mit akarsz mondani és egyet is értek vele. De csakis tényeket és adatokat. Nétd meg, akkár itt is, hogy mikor belinkelsz egy komolyabb cikket, ami cáfolja a dolgaikat, micsoda sírontúli csend lesz utána😂
2021. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/77 A kérdező kommentje:

44 és majd dobja egy linket;)

Hadd lássák az oltás fanok és talán még időbe kitudnak szállni a soha véget nem érő oltásokból

2021. nov. 24. 20:30
 48/77 anonim ***** válasza:
27%

41-es vagyok, azt nekem egy olyan ismerősöm mondta, akinek adok a szavára, ezért forrásom sincsen. DE! Ha már ennyire szépen kértetek, akkor vadásztam nektek hivatalos forrást a kórházban lévő covid fertőzöttekről, korcsoport és oltottság szerint lebontva.


Az alufóliacsákó miatt úgy se fog titeket érdekelni, de itt van Washington Állam Egészségügyi Minisztériumának 2021 novemberben kiadott jelentése a COVID-19 fertőzöttekről. A statisztika egyaránt foglalkozik a sima fertőzöttekkel korcsoportokra bontva, illetve a kórházba került fertőzöttekkel is, szintén korcsoportokra bontva.


Kiemelném a 7. és a 8. oldalt. Látható, hogy kórházba került fertőzöttek a fiatalabb korcsoportban (34 éves korig) 14szer többen vannak, mint az oltatlanok, illetve 34 éves kor fölött ez a szám már 18szoros. Ha valaki százalékot akar, akkor így mondom: 1400 és 1800 %-al kerülnek többen kórházba azok, akik nincsenek beoltva.


[link]


Ez egy hivatalos jelentés, tény. Lehet írni a cáfolatokat, tényekkel alátámasztva.

2021. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:
100%

44-eshez tartozó háziorvosos videó (aki budaörsi rosszul rémlett baja):

[link]

Aki nem akarja végig nézni a végén kérdez rá a riporter 8:00-nál a dologra. :)

2021. nov. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:
100%
A dr Pócs és Rusvai tanár úr beszélgetése is tanulságos. Dr Pócsnak, mint idősebb orvosnak, minden kórházban vannak ismerősei, barátai. Felszokta hívogatni őket, hogy mi újság a kórházban és ők rendre azt mondják, hogy 1-2 oltatlan van bent, a többi oltott. Ezt én is csak megerősíteni tudom, ismerősöm egyedül volt oltatlan a kovidosztályon, 29 oltottra.
2021. nov. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!