Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki magyarázza el nekem,...

Valaki magyarázza el nekem, nem értem a logikát. Van elfogadható magyarázat?

Figyelt kérdés

Egyesek azt hajtogatják, hogy a maszk nem a vírus miatt kötelező, hanem a "diktatúra" miatt.

És most jön a kérdés: mi hasznuk lenne abból a politikusoknak, hogy ráerőltetik a maszkot a népre? Nagyon kíváncsi vagyok.



2020. nov. 10. 21:50
A kérdező szavazást indított:
Nincs magyarázat, a hülyeség beszél az emberekből
Van észszerű magyarázat, leírom...
25 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
E téren vagyok szkeptikus.
2020. nov. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%

Fehérorosz elnök 2020 tavaszán IMF-hez folyamadott hitelért, IMF követelte hogy a fehéroroszok is vezzessék be az európai karantén modellt, ezért akár 10x összeget is hajlandóak adni. Elnök visszautasította.

Ennek a következménye hogy majdnem megbuktatták.


Ezt nem lehet visszautasítani amelyik kormány megteszi intézkednek a sorsáról.

Még a svédekről is több tizezer mocskolódó cikk született mert nem karanténoznak, nem szivatják emberek szarrá

2020. nov. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#3 Egy forrásra azért kíváncsi lennék, amennyiben van....
2020. nov. 10. 21:55
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

[link]


“In March, Belarus requested the fund to discuss the possible provision of emergency assistance, but no agreement was reached. We have not found ways to overcome significant differences on the appropriate response to the current difficulties,” said the IMF spokesman Gerry Rice at a press briefing.


This [financial] mechanism does not contain any stringent conditions <…>, but [its use] requires safeguards of transparency and appropriate policy measures to ensure that funds are used to combat the pandemic and promote economic stability,” he said.


Recall that in March, the Belarusian authorities, the National Bank of Belarus and the IMF discussed the allocation of financial support in the amount of up to $940 million in connection with the consequences of the pandemic.


In June, Alexander Lukashenko said that the IMF continued to demand that Belarus introduce “quarantine, isolation, curfew” to receive a loan. He then stressed that the additional lending conditionalities, which do not relate to the financial part, imposed on the country were unacceptable.

2020. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Ehe, ma még csak maszk + kijárási korlátozás.

Heteken belül már lőni is fognak arra aki kilép az utcára.

Aztán jön a szabad választások felfüggesztése, eltörlése.

Aztán...

2020. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%

#5 Persze, persze. A nagy diktatúra a belgáknál, olaszoknál, angoloknál a kijárási korlátozást rendelte el először, máris követi majd a "a szabad választások felfüggesztése, eltörlése", aha.

Rettegj!

2020. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!