Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fidesz felcsúti országgyűlés...

A fidesz felcsúti országgyűlési képviselője 2 oltás után lett covidos, olyan beteg, mint még soha. Szóval mire is jó a vakcina?

Figyelt kérdés

[link]

Valószínű, hogy az immunrendszert blokkoló hatása miatt kapják el sokan oltások után a magas ellenanyagszint pedig nem véd semmitől. Itt jön képbe az ADE, mint antitestfüggő immunfokozás. Ergo simán bele is lehet halni, ez pedig oltás MELLÉKHATÁS. Bármennyire is tömik a hülyeséggel az emberek fejét, a vakcina nem véd, sőt inkább kára van, mint haszna, így fog járni majd a legtöbb beoltott ember sajnos, ha találkozik a vírussal. Mert fog találkozni... ez elkerülhetetlen.


2021. okt. 27. 11:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

1. Soha senki nem állította semelyik covid-oltásról, hogy 100% hatékonyságú lenne. Mindig lesz, akinél nem használ, ez nem zárható ki - egyébként semmilyen gyógyszer, kezelés, védőoltás vagy orvosi eszköz nem létezik, ami 100% hatékonyságú lenne, ez nem újdonság.

2. Mi van, ha oltás nélkül meg már belehalt volna, és ez a "javított" kimenetel?

2021. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi van ha oltás nélkül észre sem vette volna a fertőzést? Én konkrét így voltam márciusban, csak a tesztjeim voltak pozitívak de semmi bajom nem volt egy náthát kivéve. Szóval... az ADE pedig létező dolog, már sok helyen téma.
2021. okt. 27. 11:32
 3/18 anonim ***** válasza:
51%

Ti oltásellenesek nem unjátok már, hogy valamiféle önigazolásképpen ilyen kérdéseket tesztek fel?

Ha nem akarod beoltani magad, akkor ne tedd, de ne próbálj meg mindenkit mindenféle vélt vagy valós magyarázattal meggyőzni az igazadról!

2021. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#3


Hatástalan a vakcina törődj be mielőtt fejre állsz és vergődsz.

2021. okt. 27. 11:37
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

"Én konkrét így voltam márciusban, csak a tesztjeim voltak pozitívak de semmi bajom nem volt egy náthát kivéve."

És ez mit igazol? 1 fős minta, roppant reprezentatív. Én is megúsztam egy nátha-jellegű tünetegyüttessel, van ismerősöm akinek még ennyi tünete se volt, és van aki belehalt. Az ilyen egyéni esetek nem bizonyítanak semmit - aki belehalt az nem fog feltámadni attól, hogy a másik meg se érezte, és aki könnyen átvészelte annak nem lesz visszamenőleg tüdőkárosodása csak azért, mert más kórházba került... Vagy mi lenne itt a "tanulság"? :D

2021. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az hal bele aki fél és kórházba megy, ott kinyírnak. Ez a protokoll, összeszedsz valamit ami rárakódik.
2021. okt. 27. 11:43
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

#6

Dehogy nyírnak ki, jesszus. :D

Szólok akkor pár ismerősömnek, hogy csak képzelik hogy kiengedték őket gyógyultan, amúgy már mindmeghaltak. :D

2021. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan vakcina ami teljes védelmet ad(más betegségek esetén sem), illetve egy idő után csökken az ellenanyag szint.
2021. okt. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

"Hatástalan a vakcina törődj be mielőtt fejre állsz és vergődsz."


És téged miért zavar az, hogy én hatástalan vakcinát kaptam? Mennyivel is vagyok rosszabb helyzetben, mint te, akit be sem oltottak?

Mellesleg a kérdésedből és válaszaidból ítélve itt egyedül te vergődsz. Mi többiek köszönjük, jól megvagyunk a hatástalan kis oltásunkkal.

2021. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%

"we have since accumulated several lines of clinical evidence that confirm ADE is not an issue for COVID-19 or the vaccines:"

[link]


Azaz számos bizonyíték alapján nem okoz ADE-t az oltás.


Vagy elhiszed, vagy nem.

De hogy is lehet bizonyítani, hogy valaki ADE-s vagy az oltástól rosszabb vagy jobb állapotba kerül fertőzés esetén, mint nélküle? Hát ezt így nem igazán lehet, utópisztikus elvárás.


Statisztikák vannak egyes országokban, hogy HASONLÓ korú oltottak és nem oltottak közül mennyi kórházra szoruló, halálos kimenetelű eset van.


Persze ezeket is lehet tagadni, meg persze mindent


Téligumit minek rakjon az ember az autójára? Hiszen mikor csúszik az út, több a baleset és a téligumisok is ugyanúgy meghalnak..

Vagy minek vegyen jobbat, mint rosszabbat, mert oké tesztelték, de mi van, ha nem ott, ahol én járok..

2021. okt. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!