Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Két Szputnyik után lehetnek...

Két Szputnyik után lehetnek covidnak a tünetei az alacsony láz és a semmiből előjött 4 felső végtag fájdalom? Olyan, mint izomláz lenne, de egy hete sehol se voltam ami megerőltetőbb lett volna.

Figyelt kérdés
2021. okt. 28. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

4 felső végtag? Durva oltási reakció lehetett...


Amúgy persze, lehet. De lehet más is.

2021. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azt megkaptam már tavasszal. Ez most jött elő a semmiből kedden.
2021. okt. 28. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

"4 felső végtag? Durva oltási reakció lehetett..."

A nap beszólása :) Egyébként két szputnyik után valószínűleg covidos vagyok, de kb annyi a tünet mintha egy közepes nátha lenne+ízlelés, szaglás vesztés és az elején hányinger. Azért csak valószínűleg, mert mivel már gyógyulófélben vagyok, annyira nem érdekel a dolog, hogy tesztet csináltassak.

2021. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyira engem sem mert ha az is kár lenne kitolni a körülöttem lévővel. Szerencsére lázcsillapítóval egész hosszú ideig elvagyok legalább.
2021. okt. 28. 14:39
 5/7 anonim ***** válasza:

1#

:-DD

2021. okt. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#:) szuper.. biztos csernobili adjuvánsal készült..
2021. okt. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Amúgy én is szputnyikot kaptam, nem nőtt semmim tőle. Viszont az oltási reakció egy az egyben olyan volt mint ami a kérdésben van.

(#1 voltam)

2021. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!