Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ilyen lehet? Most voltam egy...

Ilyen lehet? Most voltam egy erős köhögős vírusban szeptember közepén, lázam is volt 2 este 120-130-as pulzussal, 4 napig pedig szárazon, folyamatosan köhögtem. Folyt. lent.

Figyelt kérdés

Teszteltetett akkor a házidoki, negatív lett. Teáztam, gyömbérrel, fokhagymával kúráltam magam, nagy nehezen kikeveregtem belőle úgy 1 hét elteltével.

DE! 2 napja viszont IgG ellenanyag vizsgálaton voltam, az érzék 786.5 lett. Ez Sars-cov2-re lett nézve, tehát akkor a negatív teszt ellenére is covid lehetett ez vagy régebben lehettem covidos tünetmentesen és azért lett pozitív az IgG ellenanyag? Az ihlet onnan jött, hogy ismerősöm is elment és neki is pozitív az IgG-je csak ő igazoltan volt is covidos.


Ez az egész, hogy lehet nálam? Tévedett a teszt?



2021. okt. 28. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Lehet-e? Most írod le, hogy ez volt. Nyilván lehet.
2021. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Arra értem tévedhetett a teszt?
2021. okt. 28. 23:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden teszt tévedhet. Nincs olyan teszt, ami 100%. Az is lehet, hogy nem a leírt betegséged volt covid, hanem egy korábbi.
2021. okt. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Utoljára ilyen náthás betegségem 2017-ben volt.
2021. okt. 28. 23:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Már korábban áteshettél rajta.
2021. okt. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Jóval korábban átestél már rajta.Nekem 2017-ben volt 1 hét taccs tehát láz,rossz közérzet és társai.Azóta semmi.Szerintem ami akkor volt nátha lehetett rokona ennek a sars2-nek hisz a koronavírusok az egy nagy család vagy tünetmentesen átestél rajta idén vagy tavaly
2021. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!