Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eszébe jutott már valakinek...

Eszébe jutott már valakinek hogy hol a influenza vírus? Minden légúti betegséget ami minden évben ősszel tavasszal van, most korona vírusként tesztelnek. Én ezt nem hiszem el.

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 07:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Kivétel nélkül minden évben ősszel az óvodások iskolások taknyosak. És persze a szüleik is. Biztos hogy van új fajta vírus, nem kétlem, na de mind az?
2021. okt. 29. 08:00
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

A tavalyi influenza szezon idején voltak a koronavírus elleni intézkedések, maszk, stb. Ez elvileg csökkenthette az influenza terjedését. Az idei influenza időszak meg maj most kezdődik.

Ettől függetlenül én sem hiszem el ezt az egész baromságot, ha az érdekek úgy kívánják, ráfogják az influenzára is, hogy covid.

2021. okt. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elvileg csökkentik, az nem azt jelenti hogy nincs is. Mindenki maszkot hordott, a korona vírus mindenféle változata nyugisan terjed, az influenza meg teljesen eltűnt? Ilyenkor már javában folyt az influenza most meg hallani se lehet róla. Szerintem mindent a koronára kennek. Én a tesztekben sem hiszek.
2021. okt. 29. 08:07
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Figyi, ennél sokkal súlyosabb ellentmondások vannak a 2 éve tartó coviddal kapcsolatban minden szinten, ezért én ilyen apróságokkal már nem is foglalkozom...
2021. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám sikeresen megérkezett.

Nincs gyerekem, és ithonról dolgozom.


38.4 fokos laz, végtag fájdalom, levertség, fejfájás.


Persze orvost felhívtam, azonnal korona teszt. Mert már más nem is lehet. Nem az, sima infulenza. L

2021. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért tűnt volna el? Csökkent, nyilván, mivel csomó intézkedés volt egy bizonyos cseppfertőzéssel terjedő betegség ellen.

Miért ne lenne szó róla?

[link]

2021. okt. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Kezdjuk ott hogy az influenza keso telen, tavasszal okozott fokent jarvanyt..


A masik hogy tovabbra is van influenza, illetve mas virusok, mondjuk az osszes negativra tesztelt beteg kozejuk tartozik. Az egyik reszenek ez sima rhinovirus(megfazas), a masiknak valami gyomorvirus, a harmadiknak meg mondjuk valami felsoleguti megbetegedes.



Attol hogy nem mondjak, vagy nem talalkozol vele, ezek ugyanugy ott vannak.



Vagy komolyan van itt olyan aki azt hiszi hogy az elrendelt pcr tesztek mindig pozitivak lesznek?


Javaslom kerdezzetek meg a haziorvosotokat vagy az asszisztenset hogy a kert tesztek mekkora resze jon vissza pozitivan..

2021. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7

Nem kell megkérdezni, itt van statisztika, hogy az elvégzett tesztekből mennyi lett negatív/pozitív:

[link]

2021. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Koszi.



Tisztan latszik hogy a tavaszi 3.hullamban is csak egyszer volt a 7napos atlag 40%korul, tobbnyire 20%korul mozgott.. vagyis 5bol 4nek mas baja volt, ami lehet tucatnyi mas virus okozta betegseg, tobbek kozt influenza es natha is.

2021. okt. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!