Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Munkahelyemen mindenki megbete...

Munkahelyemen mindenki megbetegedett. Ez Covid vagy influenza?

Figyelt kérdés

10 kollégámból 8-an lettek betegek az elmúlt napokban, köztük én is. Már 2 hete hurutos köhögésem és hőemelkedésem van, ami nem akar elmúlni.


Ez covid lehet, vagy valami más vírus?



2021. szept. 21. 19:07
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem volt közületek Covid teszten? Mert onnan lehetne ezt megtudni, nem a gyakorikérdésekről.
2021. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
elvileg tombol a 4. hullám..
2021. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
simán lehet covid. felénk is a munkások fele beteg.
2021. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
15%

Nincs is vírus! Csak a szemét Orbán találta ki, hogy tönkretegye az országot!

Mondá a sok agyhalott, akik szerint nem létezik koronavírus...

Amúgy be vagytok oltva a melóhelyen?

2021. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%
Nekem szüleim kaptak el hasonlót oltatlanul. Senkinek semmi baja, csak szipognak, taknyosat köhögnek, ennyi. Megfázás lehet, vagy a covid egy nagyon legyengült mutánsa, amit nem publikálnak, mert olyan gyenge, hogy senki se oltatna. Szerintem ha terjed is a covid, az már emberrel találkozott lebutított változat, tudod a forró víz forró, a jég fagyos, de együtt fürödhető.
2021. szept. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mindenki be van oltva, gyorstesztet is hozott a főnökűnk a patikából, de mindenkinek negatív lett.
2021. szept. 21. 19:31
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
én be vagyok oltva
2021. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is lebetegedett par kolleganom, de ok oltva vannak, ezert gondoltak, hogy nem covid. En mara betegedtem le, de nekem csak lazam van es nyilallnak az izuleteim, hanytam is, de nincs se kohoges se taknyossag, semmi hurutos dolog. Osszel van szezonja mindenfele korsagnak, ezek alapjan barmi lehet, nem feltetlenul covid.
2021. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg nátha vagy influenza.
2021. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
42%
"Osszel van szezonja mindenfele korsagnak, ezek alapjan barmi lehet, nem feltetlenul covid." érdekes ezt a legtöbb ember tudja mégis kérdeik miért ősszel jön a 4. hullám..
2021. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!