Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik simán megfáztak, vagy...

Akik simán megfáztak, vagy influenzásak, miert ragaszkodnak ahhoz, hogy ők aztán delta viriánst kapták el?

Figyelt kérdés
Kezd irritálni, hogy pár megfázott ismerősöm kivételével az összes többi, hogy deltát kapták el. Se tesztelve nem voltak se semmi, de ők nem megfáztak, nem influenzásak hanem deltásak. Komolyan ennyire buták az emberek? Menő koronásnak lenni vagy mi? Megfázni már ciki? Vagy mi?
2021. okt. 30. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, valami jellemző tünetegyüttes miatt. Vagy vettek a gyógyszertárban antigén tesztet.

Tavasszal én is tudtam, még a teszt előtt, hogy ez Covid. Kontakt voltam. Aztán náthaszerű tünetek, akkor még reménykedtem, hogy csak az. Amikor elment a szálláson, már tudtam, hogy nem. 48 éves vagyok, sima náthától még soha nem ment el.

2021. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Dehogy! Egyikük sem teszteltetett! Ők elhatározták hogy deltásak és kész.
2021. okt. 30. 09:58
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hogy otthon maradhassanak, gondolom.
2021. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Ha nincs speciális tüneteggyütes, akkor bármi lehet. Persze, ahogy több a fertőzött, a covid valószínűsége nő, de biztosabbat nem lehet mondani teszt nélkül..
2021. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De kb dicsekszenek az emberek hogy koronásak meg variáns stb? Ennyire mentálisan betegek lettek az emberek?
2021. okt. 30. 10:08
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Olyan ciki már ha valaki beteg, aztán mégsem covidos.
2021. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#5: Igen, ennyire.
2021. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Akkor én baromira ciki vagyok. Kovid közelemben sem járt,(oltatlan vagyok) de kb 10 éve egy nyamvadt nátha sem. Influenzás meg sosem voltam.
2021. okt. 30. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha esetleg elkapnád majd azért írj már ide, kíváncsi vagyok utána is nagy szád lesz-e :) de ne adja Isten
2021. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es hehe. Rosszindulat az megy. Nem mindenki agymosott 🙂
2021. nov. 1. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!