Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanul vagy már oltottan...

Oltatlanul vagy már oltottan voltál betegebb a covidtól?

Figyelt kérdés
Tavaly télen voltam covidos és egy hét átlagos megfázás volt tüneti szempontból semmi különös. Tavasszal kaptam oltást, a legjobbat ráadásul pfizert és most megint covidos lettem de most sokkal betegebb vagyok igazából azt mondanám nem is voltam még ilyen beteg soha. Gondolom túlélem de azért nagyon csalódtam az oltás védelmében.

2021. okt. 30. 16:10
A kérdező szavazást indított:
Igen én is oltás után voltam betegebb.
Még oltatlanul voltam betegebb.
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Egyik oltás sem 100%-os, ráadásul tavaly télen az “original” kinai virus terjedt, ez a delta keményebb. Egyébként én is pfizerrel vagyok oltva és covidos vagyok, csak hőemelkedésem és fejfájásom van.

Remélem hamar rendbe jössz, jobbulást! :)

2021. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Bírom, hogy az ide szavazgató értelmiségek 90%-a valószínűleg egyszer volt covidos.
2021. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Én is ágynak dőltem 2 napja!

Februarban kaptam meg a 2. Pfizert és hat eddig tartott…nagyon keményen ledöntött úgy, hogy en nem is vagyok egy beteges fajta…

2021. nov. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban mindenkinek más az immunrendszere és mivel az oltás csak ezt aktivizálja valamilyen hatékonysággal, így mindkettőn múlik, hogy azonos mennyiségű vírus elkapásakor.

A másik, hogy kb 6 hónapra írták a védelmet, de nyilván itt is egyéni eltérések vannak, ez az átlag, azaz, amit #3-as ír, várható volt nála.

Mi május végén kaptuk a 2. adagot és igazából kis hőemelkedéssel 2-3 náthás köhögősebb nappal túl voltunk rajta pár hete.

De nem tudom milyen lett volna oltás nélkül..

2021. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként még annyi, hogy gondolkodtam hasonló kérdésen, de az se mindegy, hogy melyik variánst kapod el és mennyi jutott be.
2021. dec. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2-es, az még gázabb, hogy csak azojra vonatkozik a kérdés, akik be vannak oltva, de nyomkodnak az oltásellenesek ezerrel.
2021. dec. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két ismerősöm volt covidos azóta, mióta oltás van. Az oltott nagyon beteg lett, az oltatlanon meg úgy ment át, mint egy könnyű influenza.
2021. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4db oltatlan (oltástagadó) van a műszakunkban. Egész évben fogadtunk rájuk, melyik pusztul meg előbb a covidtól. Sajnos még egy sima nátha sem támadta meg őket. Bezzeg a többiek hetente táppénzen vannak.
2021. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!