Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap a lefolyása a Covidnak?

Hány nap a lefolyása a Covidnak?

Figyelt kérdés
Hány nap alatt lesz jobban az ember? Melyik napok a legsúlyosabbak? Van olyan, hogy az első 2-3 nap nem volt olyan vészes, csak lázas meg hasonlók, de ezek után is meg mindig szarul van? Úgy hogy szedi a Favipiravirt, meg vitaminokat? Mesélnétek tapasztalatokat? Hány napig tartott? Milyen tünetekkel?

2021. okt. 31. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen kaptam el...

Nekem először csak mint egy megfazas, fújtam az orrom, köhögtem és lázas voltam.. Majd eltelt 4-5nap jött a szaglás és az ízlés elvesztése.

Teszteltek, akkor kiderult, hogy covid. Rá pár napra nagyon fájt a torkom, az elmúlt pár nap alatt, viszont a láz az 39et majdnem mindig ütötte Volna ha hagytam volna, persze..

Egész éjjel mellettem egy Lavor víz borogatni magam, babámnak baja ne legyen a lázamtól, mert én kórházba tuti nem megyek. (bárkit akit hallottam, hogy kórházba került terhesen vagy már nem él vagy él de nagyon korán császározták...)


Levegőt alig kaptam... Köhögés az brutal volt, már fájt a hasam tőle...gyenge és erőtlen voltam egészen 6héten keresztül mire el múlt minden....


A háziorvosom meg azt mondta, mikor kérdeztem tőle, hogy tudok e valamit szedni vagy bármi hogy igyak kamilla teát... És rám nyomta a telefont.

Amikor meggyógyultam csodálkozott, és megkérdezte hogy maga még él??

Igen köszönöm. És a baba is jól van.


Azota megszületett, egészséges, lassan 6 hónapos

2021. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%

Szivesen válaszolnék a kérdésedre, de nem tudok, mert oltatalanként makkegészséges vagyok. Hiába tombol a világjárvány immáron 3.hulláma,minket elkerül😂 suli, meló, edzés, különórák más suliban, bevásárlás stb ellenére. Úgyhogy nekünk 0 nap.

Egy tisztavérű oltatalan😂

2021. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

2-es én is így vagyok egyelőre

Majd meglátjuk a kövi évadot

2021. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap volt, rossz közérzet és hasmenés, nem is gondoltam covidra. Az orvos ijesztegetett, de csak nem akart rosszabb lenni, 5 nap múlva már a nyomát se éreztem. Egy munkahelyi tesztelésnél derült ki, ha érdekes lehet.
2021. okt. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pár nap volt, láztalanul, de erőtlenebbnek éreztem magam. tipikus náthavírusok lefolyása, csak sokkal enyhébb, mint bármelyik amelyik életemben elkapott. Gyakorlatilag semmi komoly.
2021. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1 napig voltam lázas, további 2 nap gyengeség. Nem szedtem be a favipiravirt, mert a háziorvosom elijesztett tőle.
2021. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
2-es vagyok, bocs elírtam, már a 4.hullám megy,ami minden eddiginél durvább lesz(mindmeghalunk). 3-at már túléltünk egy tüsszentés nélkül, maszk nélkül. Megnéztük a pápát, a tüzijátékot, vettem egy új puskát a vadászati kiállításon, vonultam a vezéremmel a békemeneten. Azt mégis minden ok😂
2021. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es a sok birka oltáshívő covidfasiszta barom, szépen lepontozott téged. Ámen rájuk! :D
2021. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!