Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A szüleim atom-oltásellenesek,...

A szüleim atom-oltásellenesek, de én nagyon be szeretném oltatni magam, mivel jelenleg rengeteg lehetőségtől meg vagyok fosztva. Hogyan győzzem meg őket?

Figyelt kérdés
Mindent megpróbáltam. Minden este órákat veszekszem apukámmal, de egyszerűen lehetetlen kirántani őt abból a megrögzött álláspontjából. Utálom, hogy úgy beszél, mint az összes társa, aki facebookon lett ledoktorált virológus. Nem értem, mi akkora dolog egy rohadt oltásban. Mostmár tényleg mindenki (beleértve 16 éves kortársaikat) be van oltva, megmozdulni sem lehet zöldigazolvány nélkül, de attól be nem adnák a derekukat az életük árán sem…

#oltás #vakcina #oltásellenes #COVID #oltásellenes szülő
2021. nov. 1. 01:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%

Attól,hogy a gyerekük vagy te még egy önálló,életképes személy vagy.

Jogod van eldönteni,hogy te szeretnéd-e magadnak beadatni az oltást vagy sem.

Semmi közük hozzá,kérj egy időpontot,oltasd be magad és nem kell villogni vele,hogy nézd ide kaptam a szurit apuci..


Ameddig te gyerekként viselkedsz és mindent megkérdezel,mindenről hajlandó vagy vitatkozni és nem egyszerűen kijelented,hogy már pedig te teszed azt amit jónak látsz addig gyerekként is fognak kezelni akinek meg lehet és meg kell mondani,hogy mit tegyen.

2021. nov. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Mivel 18 év alatt szülői beleegyezés nélkül nem olthatnak be, várnod kell 2 évet. Vagy keresd fel a gyámügyet, hogy mit lehet ilyenkor tenni. A beleegyező nyilatkozaton a szüleid aláírásának meghamisítását nem feltétlenül ajánlom.
2021. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Kell a bele egyezés? Ezt a hülyeséget,egy 16 éves gyerek igazán el tudja már dönteni,hogy akarja-e azt az oltást vagy sem..🙄
2021. nov. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
#3 Elképzelhető, de jogilag akkor sem számít felnőttnek, így értelemszerűen a szülő rendelkezik efelett
2021. nov. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

be szeretném oltatni magam, mivel jelenleg rengeteg lehetőségtől meg vagyok fosztva.


Tehát te is oltásellenes vagy...

2021. nov. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Hány éves vagy 72? Én meg a hozzád hasonló covid oltás fanatikusokat nem értem, akik kamu kérdéseikkel bombázzák a gyik-ot. Valaki figyelmesen végigolvassa ezt a kérdést, egyből lejön hogy hazudsz.
2021. nov. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező, engem érdekel, mégis mivel érvelsz, ha csak az igazolvány miatt kell az oltás, amúgy te magad sem hiszel benne.
2021. nov. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Minél hamarabb leoltanak annál jobb. A szüleidnek is.
2021. nov. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem beszélj a suliban az osztályfőnököddel/gyermekvédelmissel/védőnővel, hogy ilyenkor mit lehet tenni
2021. nov. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%

Szörnyű érzés lehet, hogy az apukád ennyire félt téged... Ha beoltatod magad és épp nincs szerencséd, akkor hiába lesznek meg a lehetőségeid, amiktől most meg vagy fosztva, ha nem tudsz majd élni velük.

Itt van ez a fiatal sportoló srác, ő is utazni szeretett volna meg menni mindenfelé, ehelyett kardiológushoz jár és egyszerű mindennapi tevékenységeket sem tud normálisan végezni, nemhogy sportolni:

https://www.youtube.com/watch?v=H7inaTiDKaU

Ő pedig már nem megy sehova, szegény:

[link]

2021. nov. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!