Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alkoholista lettem rengeteget...

Alkoholista lettem rengeteget ittam az elmult evben mindennap szinte. Lelkibajok miatt ebbe masztam bele. Elhataroztam letesem mert jomultkor detoxba kotottem ki plusz balesetet is szenvedtem mert atom reszeg voltam.kifogok jonni vajon?

Figyelt kérdés
2021. máj. 26. 23:52
 1/3 anonim válasza:
86%

Azt kellene kitalálni, hogy miért kezdtél el inni és ha van lehetőség, ezt a dolgot megszüntetni, kezelni, tenni ellene.

Másrészt kell egy jó munkahely, sport, foglald le magad, nem lesz egyszerű.

2021. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj addiktológushoz, meg más mentális segítőkhöz, barátkozz józan emberekkel, határolódj el az ivócimboráktól, ha lehet költözz is el, és akkor ki.
2021. máj. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a problema gyokeret kezelik, igen. Ha nem, azert akkor a visszaeses eselyes, de mar az is jot tenne a szervezetednek.
2021. máj. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!