Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha HPV vírussal fertőződtem,...

Ha HPV vírussal fertőződtem, ugyan azt az alfajt kaphattam el, mint amit a hordozó vagy ez tőle független?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 16:36
 1/5 Dr. Dav ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Amennyiben nem mutálódott az elmúlt időben a vírus, amire nagy mértékben kevés az esély, akkor igen, ugyan azt az alfajt kaphatta el.

Jobbulást!

2010. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az előző akkor doktor, ha én is. Pedig én nem vagyok.
2010. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Majd a szövettanon tipizálják(ha magas kockázatú).
2010. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr. Dav ***** válasza:
Igen, félreérthetően fogalmaztam. Kevés az esély rá, hogy az utóbbi időben nagy mértékben mutálódott. Gyakorlatilag 0. Tehát valószínűleg ugyan azt az alfajt kaphatta el. Nem muszáj elhinni, hogy orvos vagyok, az vagyok, de nem azért vagyok itt, hogy elhitessem másokkal, hogy orvos vagyok, hanem azért, hogy segítsek másokon. Remélem, megérted, de ha nem hiszed el, hogy orvos vagyok, akkor nem muszáj. Nekem nem okoz örömet, hogyha elhiszik, mert általában (jogosan) el szokták hinni a betegeim. Pontosabban még a kórházban senki sem kételkedett benne. És ha Te nem hiszed el, akkor az nekem nem rossz:D
2010. szept. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dr.-nek köszönöm a válasz!A Barátnőmnél a legmagasabb rákkockázatút találták... még folynak a vizsgálatok - nálam is.Mire lehet számítani?
2010. szept. 4. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!