Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnátok olyan hiteles oldalt...

Tudnátok olyan hiteles oldalt ajánlani, ahol oltási statisztikákat lehet nyomonkövetni?

Figyelt kérdés

Például egyik nap egy céges prezentációban láttam, hogy a covid miatt kórházba került emberek 90%-a oltatlan, a maradék 10% jelentős része a kínai Sinopharm-mal oltakozott, de forrásmegjelölés nem volt hozzá.


Hol találhatok ilyen statisztikákat?



2021. nov. 1. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

hát ilyesmi van a coronamonitoron bár nem hiszem h pont a te példád rajta van. ez a link:

[link]

2021. nov. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. nov. 1. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem az általad említett céges prezentáció érdekelne. Be tudnád linkelni?
2021. nov. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2021. nov. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel belsős vállalati infókat is tartalmaz, így nem adhatom ki. Ha csak az említett statisztika érdekel, akkor azt linkelem amint megtalálom.
2021. nov. 1. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nincsenek konkrét megbízható statisztikai adatok ezzel kapcsolatban, ezért a hasukra ütöttek és mondtak egy számot hogy ezzel alá tudják támasztani a vállalaton belüli intézkedések jogosságát. Kb. ennyi a történet.
2021. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igen, pontosan emiatt keresek megbízható statisztikákat, de egyelőre a te verziód valószínűbb
2021. nov. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!