Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki volt Covidos mostanában:...

Aki volt Covidos mostanában: mik azok az egyértelmű tünetek, amiket nem lehet összetéveszteni mással?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 07:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ilyen. Tünetmentesen is lehetsz Covidos.
2021. nov. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%

Nálam a szaglásvesztés volt ilyen.

Soha más betegségnél nem ment el nullára a szaglásom.

Semminek nem érzem a szagá/illatát, pl se a hagymának, se a parfűmnek.

2021. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, amikor nen tünetmentes, hanem van valami tünet.
2021. nov. 2. 08:17
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, mindenféle más betegségek tüneteiből állítják össze a covid tüneteit.
2021. nov. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
74%

Első vagyok. Az egyetlen olyan tünet a szaglásvesztes, de az se igaz mindenkire. A tünetmentesekre meg semmi sem igaz.


Van akinél köhögés, hányás, hasmenés, izom és ízületi fájdalmak, fejfájás, kötőhártya gyulladás, stb. De ezek sem mimdenkinek, tehát kijelentheto, hogy nincs olyan a szaglásvesztesen kívül, ami nem összetevesztheto.

2021. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

A régi verziónál volt pár spéci tünet, de a mostaniaknál már nem jellemző, szóval kb erős megfázásra hasonlít vagy allergiára, így gyakorlatilag már nincs ilyen tünet, amit ne lehetne összetéveszteni.

Régen volt a szaglástorzulás, a covid-láb.

2021. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem erős orrfolyás, orrdugulás, fáradékonyság, izomfájdalmak, 100% szaglásvesztés, ízérzékelés elvesztése voltak a tüneteim, de a PCR-tesztem (szerencsére) negatív lett covidra is, és influenzára is. Nincs egyértelmű, tuti tünete a covidnak. Csak a teszt tudja megmondani, hogy mi van benned.
2021. nov. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%

Ez pont egy olyan "betegség", aminek, nincsenek minden emberre jellemző, igen hasonló, vagy ugyanolyan tünetei. Pl az egyik tünet az, hogy nincs tünet, semmi, 0. Ez pl már egy tünet is lehet.

Szerintem nincs a világon még egy ilyen betegség, vagy egy ilyen vírus. Minden vírus aránylag jól körül határolható folyamatokat indít el a gazdatesteben. Jó lenne, ha valaki felvilágosítana, hogy van-e hasonló, aminek ennyire szerteágazó tünetei vannak, egymástól teljesen független szerveket, szervrendszereket betegít meg. Aztán még ott post-covid, na ilyenről sincs tudomásom, más vírus esetén. Az oltásokról meg ne is beszéljünk, mert az már a sci-fi kategória, amiket arról hallani.

2021. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Az, hogy nincs tüneted.
2021. nov. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
És nem gyanús senkinek, hogy random más betegségek tünetei a covid tünetei?
2021. nov. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!