Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kicsit vissza az időben....

Kicsit vissza az időben. Van-e párhuzam a h1n1 és a kovid között?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 2. 21:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Összeesküvés elmélet gyártók mindig is voltak és lesznek.
2021. nov. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Miről beszélsz? A cikk TÉNYEKET közöl. Nézz utána és láss csodát aztan összeáll a párhuzam.
2021. nov. 2. 21:43
 3/21 A kérdező kommentje:

A Fidesz álláspontja anno:

[link]

2021. nov. 2. 21:45
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Hagyd már abba ezt a hülyeséget...
2021. nov. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4-es mi a hülyeseg? Hogy ugyanazt művelik, csak sikeresebben?
2021. nov. 2. 21:48
 6/21 anonim ***** válasza:
3%
Az hülyeség, hogy ezen kattogsz. A h1n1 vírus lappangási ideje kb. 1 nap volt, a koronavírusé 2 hét is lehet, úgyhogy logikus, hogy az utóbbi jobban fertőz.
2021. nov. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Látom nagyon működik a kognitív disszonancia 😁
2021. nov. 2. 21:53
 8/21 anonim ***** válasza:
57%
Mindkettő kamujárvány, a H1N1 is vicc volt, ez még nagyobb vicc...
2021. nov. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%

H1N1 próbálkozás volt. Who emberek benne voltak, ez bebizonyosodott, ítélet is született az ügyben. Áder irománya a témáról elérhető, olvasható. Akkor nem jött össze és ennyi idő kellett, hogy az agytröszt elemezze a sikertelenség okát, továbbá kidolgozza a részleteket.

Tudom hogy egy konteós idióta vagyok😄, de ez tőlem teljesen függetlenül így történt, mondjuk, ha fenyőfa lennék, akkor is ez az események menete😂.

Nem, nem adok forrást, keresd meg.

2021. nov. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
7%

A hiteles álláspontfoglalád alapja a tudományban a források és kutatások megadása, ez az, ami ezekből a konteós idiótáktól származó cikkekből mindből hiányzik. Bizonyíték nulla, állítod, hogy igazad van, de én keressek utána, én tájékozódjak, én vagyok a birka, én ébredjek fel, te meg beszélsz a magas lóról. Tényleg remélem ha nem a vírusok, akkor majd a vakcina nyír ki mindannyiunkat, mert egytől egyik ostobák vagyunk, csak ki így, ki úgy.

Konteós barom, oltott birka, oltatlan hülye.

2021. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!