Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csajom covidos lett (2 oltás...

Csajom covidos lett (2 oltás után), dögrováson van, nekem egyelőre semmi bajom, most mi van?

Figyelt kérdés

És nem csak "sima megfázás" tünete van, 39 fokos láz, köhögés, mellkas fájdalom. Én egy hónapja kaptam meg a 3. oltást, nekem semmi tünetem. És nagyon nem lenne jó, ha karanténba kerülnék, tele vagyok határidős munkákkal és a főnököm hallani sem akar arról, hogy most kiessek a munkából.


Most mi legyen? Merjek tesztet kérni? Ha pozitív, egyből karanténba kerülök? (A lány mai napig nem kapott karantén határozatot!)


(Nem az oltást fikázom, mert mondom nekem semmi bajom!)



2021. nov. 4. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Oltott kontaktot nem raknak karanténba. Természetesen, ha tesztet kérsz, ami pozitív lesz, akkor karanténba kerülsz...
2021. nov. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Ne csinálj tesztet, ilyen egyszerű.


Egyébkén nagyon nem ritka hogy egy adott pár egyik tagja elkapja, a másik pedig nem.


Több ilyenről is tudok, pedig nem volt oltva az illető.

2021. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Neked se való pár. Hogy tudsz te így beszélni a párodról? "csajom" meg "dögrováson van"... undorító ami ma megy a világban.
2021. nov. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

a 39 láz, melkasfájdalom és köhögés az nem megfazas, hanen tüdőgyulladás tünet.

Ez a súlyos változat, nekem is ilyen volt, mondjuk a tüdőm mem fájt csak köhögtem, 2 hétig voltam dögrovason. Az oltás nem igazán számít.

2021. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!