Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hallottam hogy a háziorvostól...

Hallottam hogy a háziorvostól lehet kérni, ingyenes koronavírus antigén mérést általános laborban. Kértem egy általános labort,de viszont ez nincs rajta.Lehet a vérvételi felvételnél kérni utólag?

Figyelt kérdés
A háziorvost már nem akarom zargatni, mert így is ki kellett könyörögni ezt a nagylabort...

2021. nov. 4. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, utólag nem tudod kérni. Már rég megsemmisítették a tőled levett vért.

Azért tanulj meg kommunikálni, legközelebb mondd, hogy mit szeretnél, ha ennyire nem értesz hozzá. Azt kellett volna mondanod az orvosnak, hogy antigén tesztet szeretnél, vagy hogy arra vagy kíváncsi, hogy mennyire vagy védett covid ellen.

2021. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem még nem voltam vérvételen,de a covid ambulancián dolgozó ismerősöm azt mondta állítólag lehet kérni ott is. De nem tudom ez mennyire valós...

Azért nem kértem mert így is elég dacosan írta ki ezt is.

2021. nov. 4. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Az antigént nem lehet vérből kimutatni, csak az antitestet. Nem hiszem, hogy csak úgy kérésre megcsinálnák, valószínűleg komoly indikáció kell a finanszírozásához.

Egyébként meg semmit nem lehet csak úgy hozzáiratni utólag. Ahol még ikszelgetős papírt használnak, ott ki lehet ezt más paraméterekkel játszani, máshol nem.

2021. nov. 5. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!