Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kovid fertőzés miatt van...

Kovid fertőzés miatt van hányingerem?Pozitiv lett a tesztem,1hete hányingerem van,köhögök.

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Okozhat ilyen tunetet is, igen.
2021. nov. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul hogy az emésztőrendszert is érinti. Nekem hasmenésem volt, mikor pozitív lett. Utána jöttek a klasszikus tünetek.
2021. nov. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Étvágyam sincs,plusz ez a hányinger...😞
2021. nov. 4. 21:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is csak ennyit okozott, nem is mentem oltatni ilyen semmiség miatt. Sokkal betegebb voltam influenza végett régen.
2021. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem is csak ennyit okozott, nem is mentem oltatni ilyen semmiség miatt. Sokkal betegebb voltam influenza végett régen."


Én ugyanígy voltam vele, ha 3x erősebb lett volna, még akkor sem ért volna fel egy olyan influenzával, amiket kihordtam.

2021. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meddig tartott nektek a hányinger?
2021. nov. 5. 09:13
 7/9 anonim ***** válasza:

"Meddig tartott nektek a hányinger?"


5-ös vagyok.


Nekem erős hasmenésem volt, illetve rossz közérzet, ebben volt hányinger is, 2 nap. Összesen talán 6 napig tartott, a hasmenés 3 napig talán, a szagokat nem éreztem olyan 2 hétig. Az egészben az orvos hozzá állása volt ijesztő, 2 naponta kellett hívnom, mert szerinte sokkal rosszabb lesz, én meg bámultam hülyén magam elé, hogy napról-napra jobban voltam. A gyógyszert se szedtem be, (Favipiravir) mert nem láttam szükségét.

2021. nov. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az oltásnak semmi mellékhatása nincs.
2021. nov. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8


Örvendek, bárcsak anyósom is ezt mondhatná, aki meghalt oltás után embóliában.

2021. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!