Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Megint Covid: Mi a véleményete...

Manly kérdése:

Megint Covid: Mi a véleményetek a 4.hullámról ?

Figyelt kérdés
6 millió beoltott mellett még rosszabbak az eredmények, mint 1 éve.

2021. nov. 6. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno minden be volt zárva, komoly előírások voltak maszkviselésre, távolságtartásra, csoportosulásra.

Most semmi, szabadon bulizott-utazott-csoportosult mindenki.

Szerinted?

2021. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is kritizáltam.Békemenet félmilliós tömeggel, kiállítások, stb.Viszont vidéken is nagyon sok a covidos.Én a mutációkkal tudom magyarázni.Minden ősszel újabb és rosszabb variáns jön.
2021. nov. 6. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

✎ 6 millió beoltott mellett még rosszabbak az eredmények, mint 1 éve.

Tudom, hogy a folyamatosan hangoztatott álláspont az oltás megvéd, tessék oltakozni, de elég gyorsan csökken az oltás adta védettség: [link] (és ebben nem szerepel pl. a Sinopharm, amiből rengeteg magyar kapott, és számos teszt mutatott semmi, vagy kevés ellenanyagot.)

És ha hatékony az oltás, a legjobb reklám az oltási kedvhez az lenne, ha megadnák, hogy az újonnan felfedezett fertőzöttek, a megbetegedettek, a kórházba kerültek, a lélegeztetőgépre kerültek és az elhunytak közt milyen arányban vannak oltottak, hány és milyen oltással? Legalább a kórházba-, illetve lélegeztetőgépre kerülteknél és elhunytaknál adnák meg. De nem közölnek ilyen adatot, sőt, még országgyűlési képviselő, vagy civil szervezet adatigénylésére sem adják meg. Akkor ütős érv lehet a védettséghez az oltás?

2021. nov. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Romlik minden .Napi 10000 felett. :(
2021. nov. 19. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

6 millió beoltott kevés. Ráadásul legalább a Sinopharmnak megkérdőjelezhető a hatékonysága (pl nekem is alig volt antitestem és ezzel nem vagyok egyedül).


A mutáció némileg csökkentette is a hatékonyságát.


Idén békemenet volt jó nagy tömeggel, vadászkiállítás volt tömeggel, focimeccsek tömeggel. Maszk a zárt tereken csak holnaptól kell, tömegközlekedésen se túl rég kell.

2021. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mutációval van a gond.
2021. nov. 20. 15:13
 7/7 A kérdező kommentje:
Már az 5. van. :(
2022. febr. 7. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!