Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A halloween kills film hogy...

A halloween kills film hogy tetszett nektek? én szánalmasnak tartom,0 logika.Kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 20:01
 1/3 anonim válasza:
Vegyes érzelmeket váltott ki belőlem. Elfogult vagyok talán de nekem tetszenek a halloween ünneppel kapcsolatos filmek/dolgok, a film jól hozta ezt a hangulatot, és a végén adott egy természetfeletti misztikumot Michael Myers-nek, amit persze eddig is sejtettünk, de elég para lett és tovább tetézte az elpusztithatatlan feelingjét. Sok dolog nem teszett, felesleges volt benne szerintem, például: a múltba visszaugrálós részek alig adtak bármi pluszt a történethez, és a megvalósitás is elég érdekesre (gagyira) sikerült, a szereplők nekem semmitmondóak voltak, Jamie Lee Curtisen kivül, egyikért sem tudtam igazán izgulni.
2021. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10/8

Remek volt a zenéje,hangulata, az operatőri munkával együtt... minden gyilkosságnak meg volt a maga karaktere, jól voltak rendezve. A társadalomkritika és a csürhe pszcihotikus dühe és az öngyilkosságba keregetett ápolt jelenetei is elég erősek votlak mondanivaló tekintetében is. Lauri lánya igen is kedvelthető karakter (volt) igazán csak érte lehetett izgulni, hiszen Lauri a kórházban lábadozik.

-A flashback jelenetnek is volt értelme, egyrészt egy összekötő kapocs az első Halloween filmmel azok számára akik nem látták volna, a nosztalgia faktor miatt se baj ez a rövid jelenet. Másrészt azért is volt értelme, mert a továbbiakban azoknak a szemszögéből megy a sztori, akik valaha kapcsolatba kerültek valamilyen formában Michael-el. ÉS a sztori közepében lévő társadalomkritikai szálhoz is okvetlenül kapcsolódik, hiszen a város lakóinak a viszonyulását is bemutatja így a film a múlt eseményei fényében. És nem mellesleg Myers karakterizációja is elég bátorra siekrült, megmaradt a mögötte ejlő misztikum úgy, hogy közben az ő karaktere is tudott fejlődni és a mitológiája is.

2021. okt. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt rossz. Persze nem volt életem horrorja, de még ennyi rész után is tetszett a film. A zenéjét egyszerűen imádom, nagy klasszikus nálam. Jövőre jön az újabb rész, hát kíváncsi leszek. Személy szerint a Démonok Között 3-ban sokkal nagyobbat csalódtam.
2021. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!