Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt, aki tart egy kicsit...

Van itt, aki tart egy kicsit a COVID-tól? Hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Be vagyok ugyan oltva, de két problémám van.

Az egyik az, hogy a delta variáció sokkal fertőzőképesebb, mint az eredeti és nyilván már kicsit másmilyen is, így az oltás hatékonysága nem ugyanaz, mint volt az eredeti ellen.

Másik az, hogy az első két kínai nem hatott, így a harmadik olyan, mint az első.


Mostmár opcionális 100%-os home office van, maszkviselés egész nap, tömegközlekedésen is maszk és olyan időszak jön az életemben pár hónapig, ami miatt nem fogok ráérni kimozdulni. Csak néha.


De azért tartok kicsit a vírustól és aggódom a veszélyeztetett szeretteim miatt is.



2021. nov. 8. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Egy dolog: Az egyik az, hogy a delta variáció sokkal fertőzőképesebb - ezt mire alapozod? A tvre, propagandára?
2021. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Akkor......Mire volt jó az oltás? Mi értelme van az oltásnak, ha az oltottak jobban félnek mostmár, mint előtte?

Nem te vagy az első ilyen eset, akitől ezt hallom.

Amúgy 2 oltott ismerős megbetegedett, náhtásak, covidosak.

2021. nov. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Doxycycline, ventolin, algopyrin. Így kezelem.
2021. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mutálódott a vírus és ezért nem annyira jó rá az oltás. Viszont így is nyugodtabb vagyok, mint nélküle illetve még nyugodtabb lennék, ha pl 3 Pfizer lenne bennem.


A háziorvosom tuti fog antivirális gyógyszert írni, ha elkapom, csak kapjam meg időben és hasson...

2021. nov. 8. 23:25
 5/12 anonim ***** válasza:
40%
Elég bajod van. Kettesével kérd az oltast
2021. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy kezelem, hogy nem nézek TV-t és nem hallgatok rádiót.
2021. nov. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tévéelőfizetésem nincs, rádiót nem hallgatok, de nem tudom a homokba dugni a fejem, mert a környezetemben is nagyon sokan szenvedik meg a betegséget vagy halnak bele.
2021. nov. 9. 07:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tartok tőle, teszt szerint voltam pozitív de máig nem tudom mi az a covid, mert nem rettegek, nem nézek rémhíreket és úgy kezeltem mint egy náthát eddig is.
2021. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én még az elején tartottam tőle, amíg keveset lehetett tudni róla. Mostanra már kiderült, hogy az idősek, krónikus betegek és legfőképpen az elhízottak, cukorbetegek azok, akikre nézve veszélyes lehet a vírus. Mivel nem vagyok veszélyeztetett, így nem aggódok, de nem is bízom magam a véletlenre. Szedek C, D vitamint és cinket, egészségesen táplálkozom és van itthon sokféle hasznos gyógynövényem (pl. friss gyömbért mindig tartok itthon, más vírusok ellen is nagyon jó). Ha náthás vagyok, az első naptól kezdve kúrálom magam, ha covid, ha nem.
2021. nov. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én krónikus beteg vagyok.
2021. nov. 9. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!