Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4000-es ellenanyagszint...

4000-es ellenanyagszint szerintetek milyennek számít?

Figyelt kérdés

4 hónappal a 2. oltás után mértek ennyit, ennek 1 hónapja. A 3. oltáson gondolkozom. (Igen, tudom, hogy a Google a barátom... de csak az 50-es határértéket találtam, ok, az PAPÍRON jó, de arról nem találtam semmit, hogy kb. ennyi idő elteltével ez az érték milyennek számít mondjuk egy átlaghoz képest.) 40N, de sajnos a munkám miatt sok emberrel találkozom:(

Kérem, olyanok válaszoljanak, akik nem ellenzik elvből a 3. adagot. (Amúgy van krónikus betegségem, de nem olyan, ami fel van sorolva a rizikótényezők között, de mondjuk magas láz nem tenne jót neki.)



2021. nov. 8. 13:28
A kérdező szavazást indított:
Beadatnám most, a járvány felfutóban van és csökken a védettség
Várnék még min. 1-2 hónapot, addig még elég jó védettséget ad.
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Semmi jelentősége ennek a számnak
2021. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
64%
Várd meg a 6 hónapot és adasd be, függetlenül az ellenanyag szintedtől.
2021. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Jó. Olyan ezer alatt már kevés, szóval ez még jó.
2021. nov. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon jó!
2021. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Nekem ellenanyagom sincs, még se kaptam el a covidot egy fedél alatt az anyámtól pedig ő pozitív volt :D Ébresztő birkák, a gyártósoron haladtok a vágóhídra.
2021. nov. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
53%
Hu 5-ös most felnyitottad a szemem! Igazad van, inkább neked hiszek innentől nem a tudósoknak. Ugye ha veseköved lesz akkor sem fogsz orvoshoz menni? :)
2021. nov. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%

6

A kettő között vajmi kevés összefügés van...

Az egyik egy ismert betegség, ismert kezeléssel. A covid és az oltása is egy tök ismeretlen dolog, a hatóanyagról nem is beszélve...

2021. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
11%

6


Nem megyek semmivel orvoshoz sosem. Volt már tetanusz gyanúm is, földes gyökér csikart fel mélyen a körmöm alatt, nem mentem tetanuszért oltásra. Itt vagyok így is.

2021. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8 ugy sajnállak. Haverom meg nem lakott egy fedél alatt 1 covidossal se, oltva se volt es mégis elkapta. enyhe kezdés után hirtelen rosszabbodassal pedig huss itthagyott minket.

Szóval aki nagyra van a sajat szerencsejevel (mert ez csak az), az legalabb ne hangoztassa hogy mas a birka. Amikor ő maga buta mint a föld biológiából.


kerdező nekem 7000-es 5 honappal a 2. oltasom utan. en varok még 1 honapot.

valami kutatasban a pfizer 2. utan 4 honappal olyan 5000-et emlitenek

es hogy 3 havonta van jelentos csokkenes az ellenanyag szontben

de pl nalunk a 4 honap utan adasd a 3. oltast szajkozzak, mashol 6 honap. csak mashol nem lőttek el ennyi kinai vakcinat, ami utan 3 honappal se igazan jok mar az ertekek. de ezt nem kommunikalhazjak, hogy a kinais rohanjon 3.-ert a tobbi meg pihizzen még.

2021. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!