Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A covid a modernkor pánikbeteg...

A covid a modernkor pánikbetegsége?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy az emberek egy részénél teljes a pánik, a másik része teljesen letolja.

Egyik része nagyon beteg, főleg azok közül kerülnek ki a súlyos esetek akik már eleve féltek és pánikoltak a vírustól. Kis részük lesz úgy igazán beteg, hogy nem félt, legalábbis ezt figyeltem meg környezetemben, ahol 99%-ban enyhe tüneteket észleltek a vírus miatt, 1% az akinek volt láza erősebb köhögése, gasztrotünete, hányás, hasmenés. Halott nincs, bár volt tanáromnak 80 évesen összefüggésbe hozták a halálát a vírussal, de ebben nem hiszem, mert mielőtt elvitték a halasi kórházba még előtte való héten találkoztunk és bár köhögött, de azt mondta megfázott, semmi komoly, aztán rohant is tovább. Rá 3 hétre már Halason volt, ahol elintézték nagy valószínűséggel úgy, hogy ne maradhasson életben, mert nem ez a cél manapság, hogy az időseket élni akarják hagyni.

Azt látom, hogy van egy influenzajárvány, ami eddig is volt és betegednek meg emberek többé-kevésbé, halnak is meg, viszont a másik felől erős pánikot látok a covidra hivatkozva.

Én ugyan sok covidossal kerültem kapcsolatba, sajnos a párom is volt tesztpozitív, de nálam semmi mai napig pedig egyetlen vakcina sincs bennem. Sokszor csodálkozom is mennyire félnek az emberek és pánikolnak értelmetlenül, mikor semmi durva vírushelyzetet nem látok, nem hullanak az ismerőseim tőle, mindenki 10 nap karantén után jön-megy és meséli, hogy de szar volt bezárva lenni.


2021. nov. 9. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem speciel pánikbetegsés a javábol
2021. nov. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Nem az, de a média hatására azt is generálnak mellé.
2021. nov. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Letolja...


Húb+, és azt hiszed, te milyen okos vagy.

2021. nov. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!