Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik kérik a harmadik oltást...

Akik kérik a harmadik oltást azok még mindig súlyosnak látják az egész covid dolgot vagy miért teszik?

Figyelt kérdés
2021. nov. 10. 08:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
40%
Ezt látják az interneten, hogy kell mindenki csinálja és munkálkodik bennük a csordaszellem
2021. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
64%

Azért teszem mert megmonták a tévébenn is hogy eszt köll.

Meg a Zacher és a Szlávik is megmonta. Ha a hozzáértők megmogyák, akkor megyek a hatodikér is.

2021. nov. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Elvileg a 2-ik oltás után még olyan 5-7 hónapig áll fenn védettség.

Szóval nekem is hamarosan újra kell...

Nem mondom hogy rajongok az ötletért viszont ha már beolttattam magamat korábban,.. akkor miért ne toljak rá egy emlékeztetőt?

Az ideális nyilván 2 évente lenne. Csak azt még nem találták ki.

2021. nov. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
36%
Akik így tesznek, azok tudják, hogy csak akkor fog eltűnni a vírus, ha kellő mennyiségű ember beoltatja magát és nem tudja őket megvezetni a média meg a sok buta covid tagadó
2021. nov. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Többségében azok mennek akik orosz vagy kínai oltást kaptak előtte és nem biztosak a védelmében.
2021. nov. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%

Mert kutatók szerint - akik nem irkálnak ide - a harmadik (pfizer, legalábbis) után kb. 95%-os védelem van covid ellen.


És mert ellentétben az antivaxxerek sztereotípiájával, én nem rettegek, ellenkezőleg, amennyiben nem zárnak le mindent, azt tervezem, hogy áttombolom a telet, szeretnék bulizni, emberekkel találkozni, kirándulni, egyebek.

Ezért úgy gondolom, a harmadik oltás ehhez biztonságot ad.


Plusz amit 4-es írt, de az sajnos falra hányt borsó, mindig lesznek olyan lúzeréletű, jelentéktelen emberkék, akik azt hiszik, hogy bill gates meg a reptoidok becsippeltették őket, mert MINDENKI z ő röhejes kis életükre kiváncsi, meg arra, hol és merre járnak éppen :))))

2021. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Ma is 8000.felül van a fertőzés, ez azért nagyon durva. Fiatalokat is leterit sajnos a betegség. A helyzet nálunk a legsúlyosabb, kell igen a harmadik oltás sajnos.
2021. nov. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
34%
Azonnal le kell zárni az országot kijárási tilalmat visszavezetni ha kell hármasával adagolni az oltást minden héten.ha tehetném már a nyolcadikat adatnám be magamnak. Senki se hagyhassa el az országot mert a sok nyaralás után behurcolták a koronavírust. Mindenki maradjon otthon teljes legyen a lockdown mert szánalmas szar életem van nektek se legyen jobb.
2021. nov. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Súlyosnak látom. Röviden.



Két kínai nem hatott, vagyis picit de, 15 a határ (IgG), nekem 27 lett 2,5 hónappal a második után. Persze, hogy mentem a harmadik, mRNS-ért.



Ugyan krónikus beteg vagyok, mégse a haláltól félek, de a többhetes szenvedéstől és a tartós egészségkárosodástól már nagyon is.

Aktuális kérdés valakitől:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..


Mondd már meg nekem, az utóbbi pár évtizedben mikor volt olyan vírus, ami akkora arányban okozott szövődményeket, hogy még a hobbisporttal is vigyázni kellett utána hetekkel?


Azért 2-3 hét kórházat és oxigént se szeretnék. Ezt a lehetőséget pedig nem zárnám ki magamnál. :(



Apum veszélyeztetett, ahogy a párja is, nekik se akarom elvinni.



Ha az ismerősi kört is nézem - ami nem reprezentatív, de a szkeptikusok kedvéért legalább a saját szememmel látom -, hát jóformán mindenki megszenvedte a COVID-ot és sok az elhunyt.

Az oltások óta nemigen ütötte fel a fejét a környezetemben a COVID, tehát a második hullám vége, harmadik eleje, amikor megszenvedték, akik elkapták.



28N

2021. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

“Akik így tesznek, azok tudják, hogy csak akkor fog eltűnni a vírus, “


Mindenki tudja, hogy nem fog eltűnni. Nem is tudom honnan szednek egyesek ilyet.

Egyrészt az influenza sem tűnik el 100 éve. Másrészt a tiszti főorvos szerint sem fog.

2021. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!