Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is megbetegedett rövid...

Más is megbetegedett rövid időn belül 2x is?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltam náthás, tegnap óta megint produkálom a tüneteket. Torokfájás, orrfolyás, általános gyengeség. Alapvetően a betegség sem jellemző rám, fura, hogy most rövid időn belül többször is előfordul.


Más is tapasztal hasonlót?



2021. nov. 10. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Teszteltek már koronavírusra? Be vagy oltva?


2020. március 16. óta "veszélyhelyzet" áll fenn. Maszkhordás ismét kötelező a tömegközlekedésben idén november 1. óta. (Július 3.-tól pedig eltörölték.)

2021. nov. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly ősszel voltak egy hónapon belül 2x megfázásos tüneteim. A második covid volt, de csak utólag tudtam meg.
2021. nov. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
2 különböző kórokozó. A legyengült szervezetet könnyebben megtámadják.
2021. nov. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is pontosan így vagyok, csak nekem még enyhébbek a tüneteim. Amíg nem fordul rosszabbra mint szokott, nem kell félned.
2021. nov. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem teszteltek, még csak háziorvoshoz sem mehetek, viszont kaptam oltást, a másodikat nyár elején.
2021. nov. 10. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 3x ugymás után, sose szoktam ilyen gyakran, elmentem tesztre és harmadszor covid.
2021. nov. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nekem is volt ilyen szeptember október környékén
2021. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeptember végén 1,5 hétig náthás voltam. Először 2,5 nap enyhe torokfájás, aztán elmúlt, 1 napig csak a torkom volt még hurutosabb a szokásosnál (reflux), aztán 1 nap orrcsavarás, 2 nap nátha, aztán ismét a reflux miatt megszokottnál hurutosabb torok és kis köhögés még pár napig.

((Amúgy nálam ez veszélyes, mert a reflux miatt eleve változó, milyen a torkom a szinte semmitől a rekedtségig és volt már pár éve, hogy családtag vette észre, hogy beteg vagyok, ez nem olyan krákogás, mint a megszokott. Pár napra rá tényleg hörghurutos lettem.))


Erre 1 hónapra rá 1 nap orrcsavarás, 2 nap nem kaptam jól levegőt az orromon.



Nálam viszont full megszokott sajnos az, hogy 1-2 havonta kapok el felsőlégúti fertőzést. Ez évek óta így van.

A hossza is megszokott, ha csak torokfájás vagy csak duzzadt orrnyálkahártya, akkor lehet, hogy csak 3-4 nap, de a kifejlett nátha 2-3 hét szokott lenni.


Szóval nálam nem fogható ez a maszkozásra vagy a COVID elleni védőoltásokra, mindigis ilyen voltam.

Cserében sohasem vagyok betegen levert, lázas is ritkán, fejem se szokott fájni. Szóval fújom az orrom 2 hétig és annyi.


Viszont belegondolva a környezetemben is voltak mindigis ilyen emberek, akik szintén 1-2 havonta nyalták be a dolgokat.



28N

2021. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem és a férjemnek a covid pontosan ezekkel a tünetekkel kezdődött 2 hete. Üdv a klubban!
2021. nov. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
2x? 1x se. És az oltásellenesek pechére oltva is vagyok.
2021. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!