Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Más is megbetegedett rövid...

Más is megbetegedett rövid időn belül 2x is?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja voltam náthás, tegnap óta megint produkálom a tüneteket. Torokfájás, orrfolyás, általános gyengeség. Alapvetően a betegség sem jellemző rám, fura, hogy most rövid időn belül többször is előfordul.


Más is tapasztal hasonlót?



2021. nov. 10. 16:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is 2x voltam beteg, most 3x is, most Covidos lettem, csak egy oltásom volt, az is már régebben, vigyázzatok Magatokra, 22 éves létemre küzdöttem éjszakánként a levegőért, napokig semmi komoly bajom nem volt, kis hőemelkedés 1.5 napig, nátha, enyhe köhögés, azt hittem már meggyógyultam, mire elkezdtem csúnyán köhögni, s légszomj, fájdalom, zsibbadás, szédülés, vigyázzatok Magatokra
2021. nov. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11-es

1 oltás, csak a kártyáért, ismerjük.

2021. nov. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen. Én is 3 napig fújtam az orrom. Aztán 3 napra elmúlt és utána újrakezdődött,majd pár napra rá elmentek a szagok. És ez most már covid. Most épp karanténban vagyok.
2021. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!