Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Harmadik oltás után?

Harmadik oltás után?

Figyelt kérdés
Anyumkám megkapta a harmadik oltást. Akitől kapta, lefújta a karját meg megkérdezte, volt-e lázas beteg az elmúlt két hétben majd kiment beszélgetni. Mikor visszajött újra lefújta a karját és ismét megkérdezte volt-e lázas beteg. Majd olyan hirtelen beszúrta és ki is húzta a tűt. Anyumkám kérdezte is, hogy ennyi volt? Mintha nem érezte volna, hogy ment bele valami. Majd másnap nem is fájt a karja az oltás után, pedig az előző kettő után mindig volt karfájdalma másnap. Szerintetek lehetséges, hogy nem is kapta meg harmadjára az oltást, hanem mondjuk csak egy kis sóoldatot kapott?

2021. nov. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megkapta hidd el. Van aki ügyesen tud oltani.
2021. nov. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ügyesen tudnak,én se vettem észre az első kettőt.
2021. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A második Pfizer nálam is így ment. Nem is vérzett. Az oltás helyén nagyon enyhe fájdalmon kívül, semmilyen mellékhatása nem volt.

Utána nyáron csináltattam antitest mérést. Az egekben volt a szint.

2021. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!