Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki fog valaha derülni kiknek...

Ki fog valaha derülni kiknek volt igaza az antivaxereseknek vagy az oltás pártiaknak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%

Hát úgy 80 éven belül nem. Aki most oltásellenes, az ha valamelyik oltott 60 évesen is fog meghalni rákban, az oltásellenes úgyis azt fogja mondani, "na, az oltás nélkül még 20 évet élhetett volna". :D

Ennél hamarabb csak akkor derülhet ki, ha úgy a Föld népességének FELE (tehát nem Kis Pistának a harmadik szomszédja, aki oltott volt) 5 éven belül meghal, vagy temréketlen lesz. De személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy ez bekövetkezik.

2021. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Őő, az a rész megvan, hogy nem ez az emberiség első oltása? Konkrétan csak idehaza közel tíz milka ember rohangál kötelező oltásokkal gond nélkül.
2021. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

Nem fog, mert a kezdetektől fogva nyilvánvaló volt. Az egyik oldalon állnak a leellenőrizhető tudományos tények, trendek, a valóság, a másikon a sarki kocsma Marikái és Gyulái.


A mi kormányunk természetesen titkolózik, mert miért tenne mást, de számos más ország nem ennyire debil:


[link]


[link]


[link]

2021. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
A helyesebb megfogalmazás covid oltás szkeptikus és oltásnáci :-) 4 éven belül biztosan kiderül hogy kinek van igaza.
2021. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
40%

Miért 4 éven belül? Múlt télen még arról hablatyoltatok, hogy hetekben, maximum pár hónapban mérhető időtávon elkezdünk hullani :D De a nyáron tutibiztosan!!


Mikor jött az értesítés a határidő kitolásáról? Lemaradtam!

2021. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Mert 4 éven belül biztosan vége van ennek a bullshitnek.
2021. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"arról hablatyoltatok" Kik? Azok a valakik?
2021. nov. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Ismétlem: miért pont 4 éven belül?


Az év eleji duma azt ígérte, hogy az első oltás után kezdünk meghalni. Aztán az első kettő után, mert az a teljes oltási rend. Aztán a 3. után már tutibiztosan.


Én meg csak várok, várok, végrendeletem rég kész, lakásomat a fejem fölül már eladtam. Már nagyon hideg van és december 1-jén jön az új lakó. Hova megyek, ha addig nem üt be a várt krach?! Kezdek elkeseredett lenni!!!

2021. nov. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

8

Nekem az ígérték oltásellenes facebook csoportokban, hogy max 1 év a halálunk, aztán meg 2 év lett belőle. Most meg már 4? Ne már... :(

2021. nov. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
De ki mondott ilyet oltás után kezdünk meghalni? Paranoid skizofréniában szenvedsz? Egyáltalán miről beszélsz? 4 évnél tovább nagy eséllyel nem tudják húzni ezt a covid őrületet, azért fog kiderülni kinek lett igaza.
2021. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!