Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik nem akarják beoltatni...

Akik nem akarják beoltatni magukat, olvasták már el valaha egyik másik antibiotikum mellékhatásait amit kérdés nélkül bekapkodnak egy egyszerű megfázásra is?

Figyelt kérdés
2021. aug. 1. 15:37
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*lehetséges mellékhatásait
2021. aug. 1. 15:39
 2/27 anonim ***** válasza:
61%

Sose szedtem antibiotikumot... sőt még kórházba sem kerültem soha.

Egy sima hársfa, diófalevél, csalán, cickafark tea sokkal jobb, mint bármelyik gyógyszer.

2021. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
Én nem szeretném magam beoltatni és akkorsem szedek be gyógyszert ha fáj a fejem.
2021. aug. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Nem, nem olvasták. Felesleges ezt kérdezni.
2021. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%

Olvasd el a medrol mellekhatasait. Többek közt cukorbetegseg, csontritkulas, gyomorfekely, ionzavarok(elsősorban kálium), álmatlanság/depresszió, az immunszuprimalas miatt fertőzésekre való fogékonyság, hízás/vizesedes, hajhullás. Mikor szedtem középsúlyos depresszióm lett és a fele hajam kihullott 2 hónap alatt. Ezek közül még enyhe vizesedes és a mindenkinél menetrend szerint jelentkező cushing fejem volt. Teljesen hazvágja az embert.


A fogamzásgátlók mellekhatas listája se piskóta egyébként.


Amúgy ha nem muszáj én se szedek gyógyszert. Szerencsére nem is kell. Fájdalmaim nem igazán vannak vagy ha van az kibirható(pl menstruációnal).

2021. aug. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Újból 5-os vagyok:Illetve oltva vagyok, mert eüben dolgozok és kB muszáj.
2021. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a többség nem a rövidtávú mellékhatás miatt nem kéri hanem azért mert egy teljesen új vakcinárol van szó aminek a hosszútávú mellékhatása it még nem ismerjük. Gyakorlatilag most tesztelik milliókon.
2021. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
#7: igaz. Csak az zavar ebben, hogy (csak egy peldat mondjak) olyan emberek nyomjak ezt a legjobban, akik tomik magukba a feldolgozott elelmiszereket, gyors kajakat es az elelmiszeripar hulladekat. Kozben ezek tele vannak olyan mesterseges anyagokkal, iz, szinfokozokkal, ami pl. olyan rákkeltő lehet hosszútávon, mint az állat. Azoknak a hosszu tavu hatasai nem zavarja oket. Erdekes.
2021. aug. 1. 16:21
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
8. Igazad van, csak tudod a kaja létfontosságú és Magyarországon igen sokan nem tehetik meg, hogy a drága egészséges kajákat vegyék, mert egyszerűen nem telik rá. Az oltásra egyenlőre a többség nincs rákényszerítve és nem fogom a semmiért kockáztatni az egészségem, ez a covid erősen túl van tolva, a sima influenzának nagyobb a halálozási rátája!
2021. aug. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, mivel az embereknek elege van, a napi 378 gyógyszer reklámból, amelyekben egyenként ledarálják, hogy a kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót vagy kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét.


A helyzet az hogy ha valamit kib...ot sokszor mondanak el valakinek akkor már leszarja

2021. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!