Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akik átestek a covidon,...

Akik átestek a covidon, nektek milyen tüneteket produkált?

Figyelt kérdés
2021. nov. 12. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Erős fejfájás, erős bőrfájdalmat, szemfájdalom, láz, köhögés, hányinger, hasmenés, ízlelés változása, szaglás változása, erős vérkép romlás (trombocita), tüdőgyulladás, hörgőszűkületem lett, asztmás lettem.


38 éves nő vagyok, nem dohányzom, nem iszom.


A mentő bevitt, de nem fektettek be. 10 napig voltam lázas, 2 hónapig alig tudtam felkelni az ágyból.

2021. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Magas láz, íz- és szaglásvesztés, végtagfájdalom, fejfájás, hidegrázás.

Ezekből a szaglásom még 1 év alatt sem tért vissza 100%-osan.

23/F

2021. nov. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Gyengeség érzés, végtagfájdalom, de csak enyhe fokú. 4-5 nap volt. Más tünetem 1-2 napig étvágytalanság, egy-két reggel hányinger.


Aztán vége is lett, azóta sincs semmi bajom.


31/F

2021. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok nem kérdezed, hogy oltva volt vagy oltatlanul, de én oltatlanul voltam ilyen enyhe tünetekkel benne.
2021. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tünetmentes szinte, picit folyt az orrom, de még februárban estem át.
2021. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
2 nap hőemelkedés/nem magas láz, ezzel együtt járó, szokásosnál nem durvább gyengeség, aztán utána még másfél hétig nátha+köhögés, de a tesztem már negatív volt ekkor. Márciusban voltam beteg, 24 éves vagyok, teljesen egészséges.
2021. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Delta most szeptemberben: betaknyosodtam, egy este 39 fokos láz, másnap a láz elmúlt csillapítás nélkül, majd hőemelkedés maradt 37.4 körül aztán torokfájás, 2-3 nap száraz köhögés, 4. nap enyhe hurut majd megszűnt 5. napra a köhögés és már csak ritkán köhintettem párat. Az első lázas este volt kellemetlen, akkor gyors volt a pulzusom (115 körül) és rázott a hideg, hányingerem is volt. Tipikus influenzaszerű betegség volt, de gyorsan átment rajtam. Utána még izzadtam éjszakánként, ez még ma is visszatér, de nincs utóhatása amúgy.
2021. nov. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Tényleg, a pulzus... Nekem következetesen 130-140 volt. Úgyhogy azóta kell szednem a Bisoprorolt.
2021. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Oltott vagyok, most lábalok ki belőle. Orrfolyás, orrdugulás, torokfájás, rossz közérzet, gyengeség, ritkás de erős köhögés, fájdalmas érzés az orrban-garatban, szaglás teljes elvesztése, ízlelés részleges elvesztése. Lázam nem volt.
2021. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!