Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha a magánban elvégeztetett...

Ha a magánban elvégeztetett PCR teszt pozitív, azt lejelentik a laborból valahova?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 19:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem akarok csalni vagy ilyesmi, nekem az orvos által kért teszt lett pozitív, de arról is én szóltam neki, karanténról határozatot nem is kaptam.

Itthon voltam 2 hétig.

2021. nov. 12. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Karantén határozatot szinte senki sem kap. Neked ilyenkor egy dolgod van: a pozitív tesztet bejelenteni a háziorvosodnak, aki felviszi az adataidat a rendszerbe. (Ezt amúgy a labor is megtette, mivel minden pozitív tesztet köteles lejelenteni.)

Neked egyéb dolgod nincsen, ha letelt a 10 nap (és nincsenek tüneteid), akkor mehetsz a dolgodra.

2021. nov. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de nem erre voltam kíváncsi. Már túl vagyok rajta, dolgozom újra.

Az érdekelt, hogy a laborból lejelentik-e a pozitív teszteket.

2021. nov. 12. 23:24
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen, azt le is írtam.
2021. nov. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelentik, persze.
2021. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
(szombat és vasárnap is dolgozni kell kötelezően, pedig hivatali munkaidők van, mint kormánytisztviselőnek)Még jó hogy napi 100-200 karanténhatározatot ír az osztályunk, de valaki tudja hogy "karanténhatározatot" senki sem kap. Mégis honnan az info?
2021. nov. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, a második hullám közepén. Nem postán, e-mailben, igaz én telefonáltam az ÁNTSZ-nek és küldtem el a pozitív teszt eredményt. Pedig állítólag a labor is jelenti az OSZIR-ba és a háziorvosom is tudott róla.
2021. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!