Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2,6 AU/ml antitest mit jelent?...

2,6 AU/ml antitest mit jelent? Covidon átestem?

Figyelt kérdés

2020. Január legelején a kolleganőm nagyon beteg volt (visszagondolva akár covid tünetek is lehettek 😀) maszk és minden nélkül találkoztunk,dolgoztunk

Igaz most 2021. Októberben, de csináltattam antitest vizsgálatot, mely 2,6 AU/ml lett. Nem vagyok sem oltott, se nem voltam beteg az utóbbi lassan 3-4 évben.

Körülöttem akik dolgoztok igazolt covidossal, vagy épp átestek rajta nekik 0,000 lett az érték.

Nekem honnan van ez a 2,6? Ez mi lehet? Furcsálom… volt valakinek hasonló?



2021. nov. 13. 07:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

9


Meghalni tuti nem fogsz benne ha csak épp koszorúér szűkületed nincs lappangva és pont majd akkor kapsz infarktust.

Ezt leszámítva kizárt, hogy meghalj, betegnek sem leszel nagyon beteg, eleve így szelídül majd mindenki számára szezonális, megszokott betegséggé a covid is, mint a spanyolnátha anno. A többi már csak ijesztgetés, hiszen már most is szelídebb tüneteket okoz a delta, mint a brit változat. A delta + pedig már sima nátha csak. Nyilván súlyos esetek így is lesznek mitn minden influenzában. T sejtek védenek tartósan, mint írtam.

2021. nov. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hasznos dolgokat írtatok amúgy :)

A családtagjaim szeretnek azzal ijesztgetni belehalhatok stb..

Kicsit túl van tolva ez a dolog szerintem.

2021. nov. 13. 21:31
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12


Abszolút túl van tolva a propaganda által, higgy a szervezetedben, bizonyította, hogy nem tud ártani neked sem a vírus, mint sokunknak. Aki fél az lesz beteg és az hal meg. Légy bátor, és ha jön ne éld bele magad, látod észre sem vetted és túl vagy ezen. Aki kikapcsolja felőle az elméjét, nem lesz beteg.

2021. nov. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja és a T sejtes immunitás az életre szóló védettséget jelent, nálad pedig meg van, így nyugodt lehetsz! Bárki ijesztget ez legyen előtted, mert ez bizonyított, hogy akinek T sejtes immunitása van az védett életre! A vakcinákkal ezt a T sejtest akarják elérni, nem sok sikerrel, mert az nyálkahártya immunitást nem vált ki.
2021. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
És ez nem azt jelenti, hogy nem kaphatod el a vírust, elkapod, de nem leszel súlyos beteg, enyhe tünetekkel átvészel újra és újra, mint bármelyik náthát.
2021. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!