Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek milyen posztcovid...

Kinek milyen posztcovid tünete volt az alábbiak közül, mi segített, hogy elmúljon és mennyi idő alatt múlt el?

Figyelt kérdés
Október 18-án kerültem kórházba coviddal, kétoldali tüdőgyulladással, 9 napot voltam bent. Posztcovid tüneteim vannak: gyengeség, fáradékonyság, végtaggyengeség, kézkoordinációs probléma, lábzsibbadás, lábgörcs, szédülés, hátfájás, nehézlégzés, fejfájás, erős izzadás, afták a szájban, néha fázékonyság, gyakori pisilés és 1 hete olyan érzés, mint amikor elkezd fájni a torkod, de nyeléskor mégsem fáj, illetve olyan, mintha köhögési ingerem lenne, de nem köhögök. Kinek milyen tünete volt ezek közül, mi segített, hogy elmúljon és mennyi idő alatt múlt el?
2021. nov. 13. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csoda, hogy élve kikerültél onnan.
2021. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

szia :) én itthon hordtam ki, a háziorvos nem segített, a kórház elhajtott :S szörnyű élmény volt, senkinek nem kívánom

február 24-n lettem rosszul, és március 13-n tudtam először menni dolgozni, de kb újra kellett tanulnom járni, annyira gyenge voltam, és cirka 20 kg-t fogytam.

mai napig megvannak az ízületi fájdalmaim, a fizikai kapacitásom kb a felére csökkent, a nehézlégzés is megmaradt :S mentem utána posztcovid orvoshoz, hát sokat nem segített őszintén szólva.

lassan egy hónapja elkezdtem konditerembe járni, és fizetek személyi edzőt, aki segített mindent az elejéről kezdeni, és visszatértünk az 5-10kg-s súlyzókhoz, pedig előtte már 40-50kgnál tartottam. a lassú újrakezdés úgy érzem segít, de nem hiszem h valaha a régi leszek :(

2021. nov. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Oltás és covid tagadód akik szerint "de hát ez csak egy nátha" 3-2-1...:
2021. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmi még tünetem se volt igazán, csak orrfolyás, torokfájás. Gyenge influenza, de van akiket lehet jobban elcsíp. A mai emberek egészségi állapota nagyon rossz, így nem csoda ha egy ilyen enyhe vírus ledönti.
2021. nov. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Hallod ha 2 helyett 3 fingasz az is posztcovid lesz mi? Trauma ért a rettegés miatt, amit megértek, a kórházban ha be kéne mennem engem is az érne. Én itthon kezeltem ki magam a covidból 1 hét alatt. Voltak tüneteim, köhögtem is 2-3 napig kegyetlenül, gyenge is voltam, viszont kórházba akkor se mentem volna ha megdöglök. Neked mentálisan kell visszatérned, pszichés sokkhatás ért, keress egy jó pszichiátert az ki fog kezelni, más nem kell neked.
2021. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Üdv a csapatban!fél év kelett hogy újra normális legyek!légy türelmes, pihenj sokat!
2021. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!