Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány álhírre emlékeztek,...

Hány álhírre emlékeztek, illetve melyeknek dőltetek be?

Figyelt kérdés

Igyekszem felsorolni, amit tudok:

-A kínai hoax videók '19 decembere körülről. Bevallom, engem felültettek, azt hittem durva lesz; még kézfertőtlenítőt és tartalék gyógyszert is vettem.

-A vírus csak bizonyos vércsoportra veszélyes. Ezt elképzelhetőnek tartottam az első eurólai hullám előtt/kezdetén.

-A variánsok veszélyesebbek. Két hét után már a vak is látta, hogy nem.

Az brit és indiai variánssal végünk. Erre már csak legyintettem.

-Az indiai (delta) a fiatalokat veszélyezteti. Nevetséges. Nem esett eddig 70 alá az áldozatok átlagéletkora.

-Maszk és lezárás kell. Lásd: Német nyelvterületek ma.


Ti mikre emlékeztek még?



2021. nov. 14. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, bár nem teljesen világos, hogy a kérdező olyasmi álhíreket vár, amit a vírusra és az oltásra mondtak a laposföldhívők és mára megcáfolták ezeket az álhíreket. Tehát hogy chip van benne, meg 5G-re aktiválódik, meg ilyeneket?
2021. nov. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
#11 A média által leközölt hülyeségekre gondolok. A laposföldesdi és bilgéc hülyeség nagyrészt szatíra és glownigger psy-ops. Amúgy a harmadik oltás is konteó volt egy éve.
2021. nov. 15. 19:34
 13/13 anonim ***** válasza:
A 3. és 4. hullám sőt a közelgő és már beharangozott 5. hullám is konteó volt, tavaly mikor írni mertem le lettem szólva.
2021. nov. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!