Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az összes orvos le van fizetve...

Az összes orvos le van fizetve vagy miért ilyen oltás pártiak?

Figyelt kérdés
Tényleg a legtöbb orvos az oltás mellett van, azt állítják több az oltatlan kórházban és hogy kell az oltás.. miért? ismerős orvosok többsége is ezt mondja...
2021. nov. 15. 18:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
49%

#4 Tudod mi a különbség a gyógyszer és a gyógyhatású készítmények között?


Hogy a gyógyszerben mindig ugyanannyi hatóanyag van és utána tesztelik egy jópár évig.


A gyógyhatású készítmények ugyanúgy nincsenek letesztelve (annyira sincsenek letesztelve), mint a covid oltások. Ugyanúgy nem felel a gyártó azért, ha véletlenül refluxod lesz a túl sok borsmenta teától vagy ha sugârban hánysz és hasmenésed van a veronikafűtől.

2021. nov. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
30%
Egyrészt folyamatosan egysikú ktatast kapnak amiket továbbkepzeseken tolytatnak . Van pótolhatatlan terület de bizonyos körök pl házi rendelők meg patikai forgalmazok az extra bevételt imádják . Nem térnek el nem kerdőjeleznek meg protokollt végrehajtják . Szabadibőben ranulnak pihenbek privstfolgaikat teezik nem kutakodnak saját hasznuk megkérdőjelezésével . Fecskenfőzesért 40-60 ezret kapnak . Amikor nekik leez komoly bajuk a kollégáik tanácsára ptivát alternatív rendelesekre járnak , batmok lenbének közüggyel intézni . Közoktatas közetkeztetés tömegközlekedés a prolik világa , oda nem mennek . Aztán mivel komoly szskmát valasztotrak nem fog igazságot fürkészni , azt hirdeti amit elvárnak és nem kockázatos ...
2021. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
39%
11: épp ezért kellene foglalkozniuk vele
2021. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
47%
#13 Éppen ezért foglalkoznak vele és készítenek belőle szintetikus gyógyszert, amit utána ao orvos felír neked...
2021. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
37%

Nekem eddig ezekkel a csudatudós orvosokkal akik hirdetik az oltást, meg azt hogy jujj de veszélyes a vírus csupa jó tapasztalatom van.


Az egyik tüdőgyulladásra adott nyugtatót, a másik mikor mondtam neki hogy eltört a bal kezem elkezdte nézegetni a jobb kezemet, harmadik nem volt képes összevarrni egy 11cm-es sebet (utána én varrtam össze, közben káromkodtam,nagyon jó volt...), fogorvosom kihúzta a jó fogamat a rossz helyett,alsó helyett fölsőt ráadásnak, ráadás ráadásának a csillapítót alulra adta be... (mire megállítottam már megrángatta, mondjuk az alsó már legalább nem fájt....)

Illetve csak úgy bevonta az akkori házidokim a jogsimat,arra hivatkozva hogy olyan gyógyszert szedek(nem szedek semmit) 1-hónapig tartott mire visszaszereztem.

És még lenne 1-2 apróság...


Ez úgy a kovid előtti 7-évben, perpillanat van 1 rossz fogam amivel nem látnak el, bár lehet jobb is...


Mostani háziorvosom meg érdekesmód érti a dolgát, ő meg pont nem annyira ajánlja a csodaoltást :)

2021. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
69%

Hogy lehet ennyi baromságot összehordani? A hülyék egymást hergelik, tiszta röhej.


1. Senki nem fizet az oltásért. A gyógyszercégek sem fizetnek azért, mert az ő gyógyszerüket írod fel...


2. Nincsenek lefizetve, saját maguk érik fel ésszel, hogy az oltások hasznosak. Nem véletlen, hogy jó pár világjárványt, gyermekbetegséget tudtunk legyőzni a segítségükkel.


3. A kórházban többségében továbbra is oltatlanok vannak. Nem 100%-ban természetesen, de nagyobb részt oltottak. És a bentlévő oltottak átlagéletkora jóval magasabb, mint az oltatlan bentlévőké.


De persze, az orvosok teljesen idióták, nyilván ezért van az, hogy a legnagyobb részük az első körben rohant felvenni az oltást, amikor lehetett. De biztos csak öngyilkos merénylet volt a részükről.


Mondom ezt orvosként, oltottként, de persze ezen a retek oldalon senki se hiszi el, csak azt a rengeteg baromságot, amit el akar hinni.

2021. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
83%
Egyrészt azért, mert ezt tanulták (mondhatjuk szakmai ártalomnak is) és ez a szakmailag is leginkább elfogadott álláspont, másrészt nem akarják vállalni azt a kockázatot, hogy az ő ellentétes javaslatukra valaki oltatlanul meghal és a hozzátartozók anyagi kártérítésért beperlik majd.
2021. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
41%

Nem merik felvállalni a véleményüket, ha elmondanák mi lenne már tönkre lenne téve az egzisztenciájuk.


Akik meg nagyban mondják oltás oltás, korlátozni az oltatlanokat ott tuti a gyógyszeripar rakott zsebbe nekik.

2021. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%

Talán mert elvégezték az orvosit, és értenek hozzá? 😂

Persze a bótos' bözsinéni jobban tudja a fészbukkon...

2021. nov. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%
Marha egyszerű. Piramis elven megy ez, mint a multinacionális vállaltoknál. A piramis csúcsán levő vezetők ismerik az ügyek részleteit, ők dolgozzák ki a stratégiát, bármiről is legyen szó. Minél lejjebb haladunk a piramis csúcsától, az ott elhelyezkedők egyre kevesebb részletet ismernek, egyre kevésbé látják át az egészet. Jelen esetben a who kiadja a direktívákat, a protokollokat, állásfiglalásokat, lejjebb, az különféle országok egészségügyi minisztereinek, akik továbbítják a kórházak vezetőinek és így tovább. Mindenkinek van főnöke és annak is van főnöke. Ezt most nagyon leegyszerűsítettem, de kb ez a lényeg. Nem biztos hogy hazudnak. Aki viszont széllel szemben pisil, az hamar elbúcsúzhat a jólfizető állásától, sőt komolyabb szankcióknak is elébenézhet. Pont mint egy multinál.
2021. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!