Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az összes orvos le van fizetve...

Az összes orvos le van fizetve vagy miért ilyen oltás pártiak?

Figyelt kérdés
Tényleg a legtöbb orvos az oltás mellett van, azt állítják több az oltatlan kórházban és hogy kell az oltás.. miért? ismerős orvosok többsége is ezt mondja...
2021. nov. 15. 18:20
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Amúgy nem kell őket lefizessék, elég ha be vannak fenyítve azzal hogy el lesznek bocsátva, és el lesznek lehetetlenítve.

Te egy félmillás vagy nagyobb fizetésnél, mit tennél?


Én mosolyogva adnám be.

2021. nov. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig azzal van problémám az érveléseddel, hogy az összes orvos ismerősöm családtagjai voltak “elsőként” beoltva, protekcióval a pfizerrel.


Az orvosok gyerekei, szülei, párjai. Egy orvos ismerőstől nem hallottam, hogy figyu, én ajánlom az oltást, de nem oltatom a gyerekeimet.


Szerinted nem inkább menne mindenki kutatónak/oktatónak/külföldre, minthogy egy életre megnyomorítsa a gyerekét a vakcinázással, és úton-útfélen hangoztassa, hogy ez mennyire szuper?

2021. nov. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

22,pont ez mutatja a piramis elvet. Ők értesültek először, a csoda pfizerről, ők kapták az átlagemberek és a média előtt is az infókat, amiket persze valaki kiadott. Amúgy Szlávik a tv-ben gyakorlatilag azt mondta, ő nem oltatná a gyerekeit, fönt van a youtube-on.

Nyilván az orvosoknak nem áll módjában kikutatni, le tesztelni az oltásokat, csak arra hagyatkoznak, amit más orvos kollegák mondanak nekik és azok is hallották valakitől, más orvosoktól.

2021. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

#22: "Egy orvos ismerőstől nem hallottam, hogy figyu, én ajánlom az oltást, de nem oltatom a gyerekeimet."

Hát persze hogy nem hallottad, mert akkor azonnal repülne az állásából. Én konkrétan tudom, hogy nagyonnagyonmagas beosztású ismert nevű orvosok is csak papíron oltatták magukat, sajnos teljesen erthető okokból, ők is sarokba lettek szorítva.

2021. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Mert te aztan mindent tudsz. Az meg, aki maga is orvos es maga is orvosok kozott dolgozik, az bezzeg nem tudja.

Hagyjuk mar a baromsagot.

2021. nov. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Sztárorvos aszisztense azt mondta, hogy a tv-ben hazudik folyamatosan. Ismerjük a csajt.
2021. nov. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
#26: én is "sztárorvos" beosztottjától hallottam cifra dolgokat, ezekről nem hajlandó telefonon írni, csak szóban, mert volt már aki megütötte a bokáját.
2021. nov. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Az orvosok figyeltek biológia órán, azért oltáspártiak, mint szinte minden művelt ember..
2021. nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

28-as, az orvosok gibraltárban is figyeltek biológia órán? Vagy ott nincs biosz? Vagy orvos? 😂

Szerintem lassan magatokba kéne szállni. Én tényleg szánom azt az embert, aki a félelem,a rettegés miatt magába szúratta ezt a vackot, szívemből kivánom, hogy később se legyen bajotok az mrns vakcináktól.

Egy oltatlan.

2021. nov. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
33%
Gibraltáron 100%-os a felnőtt lakosság átoltottsága, tehát minden bizonnyal az orvosok is megkapták az oltást. De ne zavarjon.
2021. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!