Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Favipiravir segít a covid leküzdésében?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 15. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehet van akinek segít, de ellenben a májfunkciót alaposan lerombolja. Nekem kiírta a doki, de nem szedtem be 1 szemet sem, ki sem váltottam. Maradtam a házi praktikáknál. Bevált!
2021. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1: milyen házi praktikák?
2021. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Elvoleg segít, de csak a korai fázisban, ezért azonnal be kell szedni. 3 nap alatt helyrejöttem, nem tudom nélküle mennyi lett volna, így nehéz véleményt mondani. Máj meg majd regenerálódik..
2021. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Lássuk akkor: magas D-C vitamint szedtem, qvercetint egész pontosan ezt a terméket pl: [link]


Mellé gyömbér, kurkuma, fokhagyma, gyümölcsök, zöldségek turmixolva. Sok folyadék, kb 3-4 liter.


Nekem 5 napon belül elvitte a covidot, utóhatása sem maradt. Ezt a tippet orvos adta, szóval jobban kijöttem vele, mint a favipiravirral ha elnézem a mellékhatásait, ott a tüdőgyulladás esélye is. [link]

2021. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Kihagytam, hogy gesztenyemézet is fogyasztottam. 4-es voltam.
2021. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Most azt olvastam egy helyen értelmes orvostol h nem változtat covid lefolyásán új tapasztalatok alapjan
2021. nov. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Despite limited data on efficacy, as of March 2021 favipiravir is widely prescribed for outpatient treatment of mild to moderate COVID-19 in Hungary and Serbia" - A hatékonyságot illető korlátozott adatok ellenére a favipiravirt széles körben alkalmazzák (írják fel) járóbeteg-ellátásban Magyarországon és Szerbiában (2021 március)

[link]

2021. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lemaradt, hogy enyhe és középsúlyos esetekben
2021. dec. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Amit olvastam, hogy US és UK területen nem osztogatják és nem kapott engedélyt, mert nem elég egyértelmű a hatásossága.



#3-as voltál oltva? Mert nekem is kb 3 napig tartott oltottan és kollégánál is, de tudok olyanról aki mostanában kapta el oltatlanul és neki is, de ebből nem lehet sok következtetést levonni, talán csak azt, hogy akinél az immunrendszer segítséggel vagy anélkül jól felveszi a harcot, az kb 3 nap alatt megoldja a tünetes részt.

2021. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!